גלובוס הזהב 2018, מבשלים בסופר עם גאי 9, שיי-טאון, טאבו: ילדות גנובה
חדש בטלוויזיה – יום שני, 08 בינואר, 2018 / שי שגב

03:00 גלובוס הזהב 2018 | 75th Annual Golden Globe Awards, ערוץ Yes דרמה


טקס גלובוס הזהב ה-75 בשידור ישיר מבוורלי הילס בהנחיית סת' מאיירס.

20:00 מבשלים בסופר עם גאי 9 | 9 Guy's Grocery Games, ערוץ Food Network


המשחקים חוזרים עם מתחרים חדשים, אתגרים חדשים ותקציבים קיצוניים עוד יותר. ארבעה שפים נלהבים מתמודדים עם אתגרים מטורפים בניסיון לזכות בכתר האליפות. הם צריכים לקחת את המרכיבים מהמדף ולהפוך אותם ליצירה קולינרית מדהימה ולהקפיד על עמידה בזמנים ובתקציב. לראשונה העונה, כמה מתמודדים מהעבר מקבלים הזדמנות נוספת לזכות באליפות עם טורניר הגאולה של גאי. בפרק אחר מגיעים לשוק פלייבורטאון של גאי למשחק של גולף מצרכים ובפרקים אחרים מתמקדים בטכניקות או מאכלים שונים - מפרק שכולל גריל ועד למשחקי קינוח אקסטרים.

23:00 שיי-טאון | The Chi, ערוץ Yes Edge


סדרה חדשה של Showtime, שכתבה ומככבת לאנה ווית'. באזור הדרומי של שיקגו ילדים מתכוננים לבית הספר בזמן שההורים שלהם יוצאים לעבודה בתקווה להביא פרנסה הביתה והמבוגרים יושבים על המרפסת, משקיפים ושמים עין על השכונה. אבל אלו גם שכונות קשות, עם סכנות אמיתיות המאיימות מדי יום לרמוס חלומות וההחלטה הכי פשוטה יכולה להיות עניין של חיים ומוות. שיי-טאון היא בדיוק במרכז העניינים כדרמת התבגרות על חבורת אפרו-אמריקנים ממעמד הביניים הנאחזים ברצון לחיות ולחוות ומראים שמעל הכל הרוח האנושית והתקווה לעולם לא מתים. הבמאי הניגרי ריק פאמויווה ("באישור") מביים את הסדרה.

23:15 טאבו: ילדות גנובה | Taboo: Stolen Childhoods, ערוץ Hot8


מה מביא אדם לרצוח ולאנוס 200 ילדים? עברייני המין האכזריים בעולם נחשפים בסדרה מטלטלת בארבעה פרקים ומספרים מה הביא אותם להתעללות מינית בילדים. כל פרק מתעד את ההיבטים השונים של עבריינות מין נגד ילדים ברחבי העולם ומאפשר לפגוש את הקורבנות כמו גם את התוקפים. אחת מהתופעות המדוברות בסדרה היא פדופיליה ברשת ותעשיית הסייבר-סקס של ילדים בפיליפינים. כיצד ילדים נקלעים שלא מרצונם לתעשייה הלא חוקית הזו, ומה נעשה במטרה לשנות את מצבם? כמו כן עברייני מין לשעבר מספרים על תהליך הכפרה שלהם לאחר שחרורם מהכלא ועל ההגבלות החלות עליהם, ועולה השאלה אם ההגבלות האלה לא מונעות בעצם את חזרתם לחברה הרגילה. ארבעה פרקים, ספרד, 2017.

מדור "חדש ב-TV" מסכם את כל מה שחדש בערוצי הטלוויזיה, בהתאם לעדכונים המתקבלים מגופי התוכן והשידור. לעיתים נופלות טעויות בשל שינויים בלוחות המשדרים - נשמח אם תעדכנו אותנו לטובת הקוראים. כותב המדור מדרג רק את התכנים בהם צפה, אשר לחלקם אף ניתן למצוא ביקורת רחבה ומפורטת בהקלקת שם הסרט. מעוניינים להצטרף לצוות הכתיבה? צרו קשר !