עברייני תנועה משיבים מלחמה, ענתיקות על הדרך 9, מר קפלן, היסטוריה למכירה 17
חדש בטלוויזיה – יום שני, 08 בפברואר, 2016 / שי שגב

20:20 עברייני תנועה - משיבים מלחמה | Speeders Fight Back, ערוץ CBS ריאליטי


הסדרה עוקבת אחר נהגים שקיבלו דו"חות תנועה על מהירות מופרזת, או הפרות אחרות ומחליטים להילחם במשטרה בבית המשפט. על השוטר להציג: ראיות, תמונות ועדים ולהראות מדוע הכרטיס מוצדק. תכנית הספין-אוף של עברייני תנועה. מה תהיה התוצאה?

21:20 ענתיקות על הדרך 9 | American Pickers 9, ערוץ ההיסטוריה


מייק וולף ופרנק פריץ, ממשיכים לחרוש את ארה"ב לאורכה ולרוחבה המלוא המרץ בחיפוש אחר המציאה הבאה. בין עלילותיהם: בניו-יורק, הצמד נושא ונותן עם אספן ותיק ובתו, שמתגלים כסוחרים קשוחים במיוחד. מייק מציע הצעה רצינית בעבור המצאה נדירה של הממציא תומאס אדיסון. אוסף עצום של פריטים הקשורים לבירה, גורם לפרנק להזיל ריר...

22:00 מר קפלן | Mr. Kaplan, ערוץ Yes3


הסרט נשלח לייצג את אורוגוואי באוסקר. קומדיה יהודית. ג'קובו קפלן נמלט מאירופה במהלך שלטון הנאצים, ובנה לעצמו בית ומשפחה באורוגוואי. בגיל 76 הוא מסתובב עמוס שאלות וחרדות קיומיות, אבל בדיוק אז משתכנע שגבר מסתורי שמסתובב בחוף ליד ביתו, הוא לא אחר מאשר פושע נאצי נאלח, וקפלן מרגיש שהנה הגיעה מטרת חייו – לתפוס אותו ולנקום בו. שחקנים: הקטור נוגרה, נסטור גוזיני, רולף בקר, נידיה טלס. במאי: אלוורו ברכנר. אורוגוואי, 2014.

22:10 היסטוריה למכירה 17 | Pawn Stars 17, ערוץ ההיסטוריה


צ'אמלי והגברים לבית הריסון - ריק, קורי והזקן, חוזרים בפרקים חדשים על מעללי חנות המשכון לאס וגאס. בין הפריטים למכירה, בעונה ה-17(!) של הסדרה: מודל רכבת שהשתייך לזמר האגדי ג'וני קאש, אינקובטור לתרנגולים מהמאה שעברה, רובה יפני עתיק מהמאה ה-16, חרבות מימי הקיסר נפוליאון בונפארטה, פסל של האל ההינדואי שיווה ומצוף הצלה מהסט של "משמר המפרץ" בחתימת דייויד הסלהוף...

מדור "חדש ב-TV" מסכם את כל מה שחדש בערוצי הטלוויזיה, בהתאם לעדכונים המתקבלים מגופי התוכן והשידור. לעיתים נופלות טעויות בשל שינויים בלוחות המשדרים - נשמח אם תעדכנו אותנו לטובת הקוראים. כותב המדור מדרג רק את התכנים בהם צפה, אשר לחלקם אף ניתן למצוא ביקורת רחבה ומפורטת בהקלקת שם הסרט. מעוניינים להצטרף לצוות הכתיבה? צרו קשר !