גרימסבי, עלה ירוק, ג'ו פרוסט: סופר נני בדרכים
חדש בטלוויזיה - יום רביעי, 08 בפברואר, 2017 / שי שגב

22:00 גרימסבי | The Brothers Grimsby, ערוץ Hot אקשן

לפרטים נוספים, ראו יום שבת, 04 בפברואר, 2017, בשעה 22:00 בערוץ Yes2

22:00 עלה ירוק | Grean Leaf, ערוץ Yes דוקו


סיפורו המטלטל של שלומי סנדק, שכבר יותר מ-20 שנה נלחם למען לגליזציה של מריחואנה. בשנת 1994, כשהוא נשוי ואב לבן ראשון, יוצא סנדק למסע ארוך לשחרור הצמח בישראל מפקודת הסמים המסוכנים. שותפו למסע הוא בועז וכטל, ששירת כקצין בצה"ל ושב משליחות עלומה בפנטגון. ב-1998 מייסדים השניים את מפלגת 'עלה ירוק' ורצים בבחירות 99'. הם מעוררים סנסציה כשהם גורפים 1.5% מקולות המצביעים וכמעט נכנסים לכנסת. בשנים הבאות ימשיכו צמד השותפים לדחוף את הנושא בכל הכוח, עד להתפצלות דרכיהם במאבק. לצד המאבק ארוך השנים ללגליזציה של מריחואנה - תוך שכל העת הוא סועד ומקל את סבלם של חולים הנוטים למות באמצעות הצמח - שלומי ניצב בחזית נוספת, הפעם אישית: בנו, אורי, שהתבגר בינתיים, נופל לסמים קשים, ושלומי וזוגתו נאלצים להתמודד עם הנורא מכל. עם חומרים מצולמים מ-20 שנות מעקב, מציג הבמאי מוריס קנדיוטי ("הפיצוחייה") את סיפור חייו הדרמטי של אדם עם שליחות מיוחדת במינה. ישראל, 2017.

22:00 ג'ו פרוסט: סופר נני בדרכים | Jo Frost: Nanny on Tour, ערוץ Hot8


סדרה חדשה בה המטפלת האנגלייה, ג'ו פרוסט, מגיעה מידי שבוע למשפחות חדשות הזקוקות לעזרתה בנושאי מיומנויות הוריות. לפני הגעתה פרוסט מנטרת את ההתנהגות של המשפחה באמצעות שימוש במצלמות מעקב. ברגע שהיא מבחינה בחולשות או בעיות היא מסייעת למשפחה עם כלים וטכניקות במטרה לשפר את כישורי ההורות שלהם. באמצעות טיפולה של פרוסט היא מסייעת להורים לשמור על משמעת הילדים, לחזק את הקשר עימם ולהביא לפתרון בעיות או סכסוכים. 10 פרקים, ארה"ב, 2016.

מדור "חדש ב-TV" מסכם את כל מה שחדש בערוצי הטלוויזיה, בהתאם לעדכונים המתקבלים מגופי התוכן והשידור. לעיתים נופלות טעויות בשל שינויים בלוחות המשדרים - נשמח אם תעדכנו אותנו לטובת הקוראים. כותב המדור מדרג רק את התכנים בהם צפה, אשר לחלקם אף ניתן למצוא ביקורת רחבה ומפורטת בהקלקת שם הסרט. מעוניינים להצטרף לצוות הכתיבה? צרו קשר !