חופים, הליצן העצוב 2
חדש בטלוויזיה – יום רביעי, 08 במרץ, 2017 / שי שגב

22:00 חופים | Beaches, ערוץ לייפטיים 


עיבוד מחודש של ערוץ Lifetime לסרט הקלאסי משנת 1988, "חופים" של הבמאי גארי מרשל, בו את מקומן של בט מידלר וברברה הרשי תופסות אידינה מנזל וניה לונג. הסרט כולל ביצועים חדשים לשירים הקלאסיים Wind Beneath My Wings ו-The Glory of Love וגם כמה שירים שהוקלטו במיוחד עבורו.

23:00 הליצן העצוב 2 | Baskets 2, ערוץ Yes Oh


הקומדיה שיצרו יחד לואי סי. קיי., זאק גלאפיאניקיס וג'ונתן קריסל עבור רשת FX חוזרת בעונה שנייה. בסיום העונה הראשונה, הגיעו חייו של צ'יפ לנקודת הכרעה כשדייל בגד בו, פנלופה דחתה אותו, הרודיאו בו עבד כליצן, נסגר, וצ'יפ יצא לנדוד. ספוילר - בפתיחת העונה החדשה צ'יפ ממשיך בנדודיו, מסתובב חסר כל, נוסע ברכבות ונזרק מהן בברוטליות, עד שהוא פוגש להקת ליצנים חסרי בית ונודדים ומצטרף אליהם. צ'יפ נהנה מחברתם ונהנה להופיע איתם אך חלקים אחרים בסגנון החיים שלהם מטרידים אותו.

מדור "חדש ב-TV" מסכם את כל מה שחדש בערוצי הטלוויזיה, בהתאם לעדכונים המתקבלים מגופי התוכן והשידור. לעיתים נופלות טעויות בשל שינויים בלוחות המשדרים - נשמח אם תעדכנו אותנו לטובת הקוראים. כותב המדור מדרג רק את התכנים בהם צפה, אשר לחלקם אף ניתן למצוא ביקורת רחבה ומפורטת בהקלקת שם הסרט. מעוניינים להצטרף לצוות הכתיבה? צרו קשר !