רוזי או'דונל - הסטנד אפ, פרוג'קט X
יום רביעי, 08 באפריל, 2015 / שי שגב 

22:00 רוזי או'דונל – הסטנד אפ
Rosie O'Donnell : A Heartfelt Standup, ערוץ Yes Oh

רוזי או'דונל - הסטנד אפ


רוזי או'דונל, עולה על הבמה במופע שצולם עבור HBO וחולקת עם הקהל הארות מצחיקות על חייה כאישה שנישאה מחדש, ואם לחמישה ילדים, ומספרת בפתיחות רבה על התקף הלב שעברה – חוויה שפקחה את עיניה וגרמה לה לעשות שינוי בריאותי ולהפוך לתומכת נלהבת בכל הקשור לסגנון חיים בריא. רוזי מספרת בהרחבה על חמשת ילדיה, בעיקר, על המתבגרים שמאתגרים את סבלנותה, על אהבתה לברברה סטרייסנד, יחסיה עם אנטומיית הגוף הגברי, וההזדמנות השנייה שקיבלה לאהבה עם מישל, בת זוגה אותה פגשה בסטארבקס.

22:00 פרוג'קט Project X | X, ערוץ Yes2


קומדיית נעורים פרועה וחסרת מעצורים. שלושה תיכוניסטים צעירים רוצים לשדרג את הפופולאריות שלהם על ידי הרמת מסיבה כשההורים שלהם מחוץ לבית. לפני שהם מבינים מה קורה, ההזמנה הופכת ויראלית והאירוע הופך להיות אחת המסיבות האפיות והפרועות ביותר אי פעם, עם נזק סביבתי ברמת אסון טבע בינוני, כמה מעצרים, הרבה מאד חמרמורות, הורים רותחים מכעס ושלושה בחורים מאוד מאוד פופולאריים. שחקנים: מיילס טלר ("וויפלאש"), תומס מן ("יצורים יפייפיים"), אלכסיס קנפ ("פיץ' פרפקט"). במאי: נימה נוריזאדה. ארה"ב, 2012. הסרט אינו מקורי, לא מצחיק ובעיקר צפוי. ציון: 

מדור "חדש ב-TV" מסכם את כל מה שחדש בערוצי הטלוויזיה, בהתאם לעדכונים המתקבלים מגופי התוכן והשידור. לעיתים נופלות טעויות בשל שינויים בלוחות המשדרים - נשמח אם תעדכנו אותנו לטובת הקוראים. כותב המדור מדרג רק את התכנים בהם צפה, אשר לחלקם אף ניתן למצוא ביקורת רחבה ומפורטת בהקלקת שם הסרט. מעוניינים להצטרף לצוות הכתיבה? צרו קשר !