פנים לאהבה, שכנים, רצח בגן עדן
יום שישי, 08 במאי, 2015 / שי שגב

21:30 פנים לאהבה | The Face Of Love, ערוץ Yes1


דרמה רומנטית. ניקי מתאלמנת מבעלה האהוב ושוקעת בעצבות. שנים מאוחר יותר היא פוגשת במוזיאון גבר הדומה דמיון מפתיע לבעלה. המפגש מוליד רומן רווי עליות ומורדות, והזדמנות לאהבה גדולה נוספת. שחקנים: אנט בנינג, אד האריס, רובין וויליאמס. במאי: ארי פוזין. ארה"ב, 2013. אפשר לראות רק אם אתם חובבים גדולים של אנט בנינג ואד האריס, אחרת התסריט חסר כיוון והבימוי אנמי לחלוטין. ציון: 


22:00 שכנים | Neighbors, ערוץ Hot גולד


קומדיה מקורית ומצליחה מאוד בקופות, המתארת את קורותיו של זוג צעיר שחייו משתנים לאחר הולדת בתו ועם המעבר של אחוות קולג' פרועה למגורים סמוכים אליו. סת' רוגן ורוז ביירן הם מק וקלי, זוג הורים טריים. השניים מגיעים להסכם עם טדי, מנהיג האחווה (זק אפרון, "הדייט שהביך אותי") – הם יוכלו לצלצל אליו ישירות אם הרעש מבית האחווה יטריד את מנוחתם. אחרי שורה של התקלות, כשהזוג מנסה לחבל במסיבות הפרועות של שכניו החרמנים, טדי וחבורתו לא טומנים את ידם בצלחת ומשיבים במתיחות ממזריות ויצירתיות. שחקנים נוספים: אליס ורגאס, זואי ורגאס, בריאן האסקי, אייק ברינהולץ, קרלה גאלו. בימוי: ניקולס סטולר. ארה"ב, 2014. 
קומדיה פרועה ומרושעת, שלעיתים מצחיקה, לעיתים חוזרת על עצמה ובסך הכל נמתחת יתר על המידה. ציון: 

22:00 רצח בגן עדן | Presumed Dead in Paradise, ערוץ לייפטיים


מדיסון, מתבגרת מרדנית, בילתה את רוב חייה הבוגרים בפנימיות והמשפחה היחידה שנותרה לה היא אמה החורגת, פטרישיה. כשפטרישיה מזמינה אותה לטיול באי שהיה בילדותה מעוז חופשות עם אביה, היא מתרגשת. על האי מדיסון פוגשת את בלייק, מדריך חתיך שמציע לקחת אותה לטיול רומנטי על סירת פדלים, אך היא חווה התקף פאניקה ומתחילה לטבוע. מדיסון מצליחה להציל את עצמה ולחזור לאי, אך לתדהמתה מגלה שבלייק ופטרישיה הם זוג. מה הכוונות האמיתיות של פטרישיה וכיצד היא תצליח לברוח מהאי? שחקנים: מאליס ג'ו ("יומני הערפד") ואוליביה ד'אבו ("חוק וסדר: כוונה פלילית").

מדור "חדש ב-TV" מסכם את כל מה שחדש בערוצי הטלוויזיה, בהתאם לעדכונים המתקבלים מגופי התוכן והשידור. לעיתים נופלות טעויות בשל שינויים בלוחות המשדרים - נשמח אם תעדכנו אותנו לטובת הקוראים. כותב המדור מדרג רק את התכנים בהם צפה, אשר לחלקם אף ניתן למצוא ביקורת רחבה ומפורטת בהקלקת שם הסרט. מעוניינים להצטרף לצוות הכתיבה? צרו קשר !