דו-קרב הדינוזאורים, בית הספר המפורסם ביותר בעולם, שירים לאלכסיס, נתפסו על חם 3
חדש בטלוויזיה - יום שני, 08 ביוני, 2015 / שי שגב

20:00 דו-קרב הדינוזאורים | Dino Death Match, ערוץ נשיונל ג'יאוגרפיק


המאובן המכונה 'דו- קרב הדינוזאורים' מייצג את אחד המאובנים המסתוריים והדרמטיים ביותר שנמצאו. הוא מגלם מאבק של חיים ומוות בין טורף ונטרף. המאובן שנוי במחלוקת משתי סיבות: האחת שהוא עמד למכירה פומבית בנובמבר 2013 בניו יורק ושוויו הוערך בתשעה מיליון דולר. הסיבה השנייה היא, שהטורף מבין שני המאובנים יכול פוטנציאלית לשנות לחלוטין את כל מה שהיה ידוע לנו עד היום בנושא. זהו ממצא אשר יכול לאשר את קיומו של דינוזאור טורף, בן דוד קטן של הטי-רקס הידוע לשמצה.

21:00 בית-הספר המפורסם ביותר בעולם | Most Famous School in The World, ערוץ Yes דוקו


שלושה נערים – ג'יימס, תיאודור ופארמייד – זוכים במילגה מלאה לאיטון קולג', פנימייה יוקרתית לבנים בלבד שפועלת מאז שנת 1440. זוהי הזדמנות של פעם בחיים עבורם. כל דבר שהם נתקלים בו בבית-הספר, שונה בתכלית מחייהם הקודמים ומהרקע הסוציו-אקונומי ממנו הגיעו. אך הם נחושים להצליח. האם הם יסתגלו לעולם החדש בו נחתו? אנגליה, 2014.

22:00 שירים לאלכסיס | Songs for Alexis, ערוץ 8


סיפור אהבה טרנסג'נדרי בין נער ונערה מבולבלים בעולם של מבוגרים. ריאן בן ה-18 הוא מוזיקאי מבטיח, טרנסג'נדר, שמאוהב עד כלות באלכסיס היפה. הוריה של אלכסיס לא רואים בעין יפה את הקשר ביניהם, ואלכסיס צריכה לבחור בין משפחתה לבין הנער שהיא אוהבת. ארה"ב, 2014.

22:50 נתפסו על חם 3 | Caught Red Handed 3, ערוץ CBS ריאליטי


דון ליטלווד בעונה חדשה עם כל השיטות החדשות במשטרה ובציבור לתפוס נוכלים על חם. בעונה זו גנבי יהלומים המבצעים שוד מהיר אך נתקלים בצוות החנות שמהיר יותר מהם.

מדור "חדש ב-TV" מסכם את כל מה שחדש בערוצי הטלוויזיה, בהתאם לעדכונים המתקבלים מגופי התוכן והשידור. לעיתים נופלות טעויות בשל שינויים בלוחות המשדרים - נשמח אם תעדכנו אותנו לטובת הקוראים. כותב המדור מדרג רק את התכנים בהם צפה, אשר לחלקם אף ניתן למצוא ביקורת רחבה ומפורטת בהקלקת שם הסרט. מעוניינים להצטרף לצוות הכתיבה? צרו קשר !