העורך, ביוור פולז
חדש בטלוויזיה – יום רביעי, 08 ביוני, 2016 / שי שגב 

21:00 העורך | The Editor, ערוץ Yes דוקו


סיפור חייו המרתק של דב יודקובסקי, ניצול אושוויץ שהפך להיות העיתונאי החזק והמשפיע ביותר בתולדות העיתונות הישראלית. 'במשך שנים הוא היה האיש החזק ביותר במדינה, יותר מראש ממשלה, יותר משר, היה לו כוח עצום'; 'אדם שיש בו את כל התבונה היהודית, גם את התבונה הממזרית היהודית ... והוא פיצח את הקוד הישראלי'; 'הוא ידע להיות בחוץ ולהיות בפנים, הוא ידע לראות מה אנחנו רוצים לפני שידענו שאנחנו רוצים את זה, הוא חיפש לשים את האצבע על הטמפו, על מה שקורה, על מה שיקרה'. ארבעים ואחד שנים של עבודת עריכה בעיתון החשוב במדינה, משנת היווסדה של המדינה ועד לתחילת שנות התשעים מסופרות לראשונה דרך עיניהם של עשרות עיתונאים שעבדו לצדו של יודקובסקי. בימוי והפקה: גלעד טוקטלי. ישראל, 2016.

22:50 ביוור פולז | Beaver Falls, ערוץ CBS דרמה


כשבריטים ואמריקאים נפגשים במחנה קיץ. קומדיה בריטית קיצית ומוטרפת על שלושה בוגרי אוניברסיטת אוקספורד שמצליחים למצוא עבודה במחנה קיץ יוקרתי של עשירי קליפורניה – ביוור פולז. פלין – חביב הבנות, בארי – שבור הלב ואדיל הגיקי, טסים לחודשיים של כיף, כהילים, בחורות וכן, גם כדי לעבוד מדי פעם. הצרות מתחילות כשהם משובצים להיות אמונים על כל החבר'ה המוזרים של המחנה - אלה יעשו הכל כדי למנוע מהשלישייה לממש את תוכניות הקיץ שלהם. הסדרה מציגה לרוב סצנות מבדרות על הבדלי התרבות בין בריטים לאמריקנים וניסיונותיהם של מנודי המחנה למנוע משלישיית הגיבורים לעשות כיף. בסדרה משתתפת אליסון לורינג ("רצח בעיניים"). הסדרה שודרה בשתי עונות, בין 2011-2012, סך הכל 12 פרקים. ציון איי.אם.די.בי.: 8/10

מדור "חדש ב-TV" מסכם את כל מה שחדש בערוצי הטלוויזיה, בהתאם לעדכונים המתקבלים מגופי התוכן והשידור. לעיתים נופלות טעויות בשל שינויים בלוחות המשדרים - נשמח אם תעדכנו אותנו לטובת הקוראים. כותב המדור מדרג רק את התכנים בהם צפה, אשר לחלקם אף ניתן למצוא ביקורת רחבה ומפורטת בהקלקת שם הסרט. מעוניינים להצטרף לצוות הכתיבה? צרו קשר !