משחקי מוח 4, רובר, רגעים קטנים של אושר, חוף האקסים 2
חדש בטלוויזיה - יום שלישי, 08 בספטמבר, 2015 / שי שגב

21:00 משחקי מוח 4 | Brain Games 4, ערוץ נשיונל ג'יאוגרפיק


הסדרה חוזרת עם שישה עשר פרקים חדשים מלאים במשחקים אינטראקטיביים וניסויים הבנויים לבלבל את המוח ולחשוף את דרכי פעולותיו הנסתרות. המגיש ג'ייסון סילבה חוזר ומצטרף למדעני המוח והקוגניציה המובילים בעולם, הכל כדי להיכנס את תוך המוח ולהראות מה באמת קורה שם.

22:00 רובר | The Rover, ערוץ Yes3


מותחן אקשן אוסטרלי. גבר מתבודד ומסתורי יוצא למצוא את רכבו שנגנב ממנו, ובדרך אוסף אליו את אחיו הצעיר של אחד השודדים, בו הוא מבקש לעשות שימוש למיקוח. במהלך המסע יאלצו השניים להתגבר על סכנות ואיומים רבים, ויפלסו את דרכם בעולם אכזרי וחסר רחמים בו רק החזקים שורדים. שחקנים: גאי פירס, רוברט פטינסון, סקוט מקנירי. במאי: דיויד מישוד. אוסטרליה, 2014. משחק טוב וצילומים יפים, אבל הסרט לא ממש מוביל לשום מקום. ציון:
 


22:00 רגעים קטנים של אושר | Happyish, ערוץ Yes Oh


דרמה קומית שחורה חדשה מבית Showtime, שנוצרה על ידי הסופר היהודי-אמריקני, שלום אוסלנדר, בכיכובם של סטיב קוגן ("פילומנה"), קתרין האן ("בחזרה למחר"), ברדלי וויטפורד ("הבית הלבן"), ואלן ברקין ("הלב הרגיל"). הסדרה עוסקת ברעיון האושר במאה ה-21, בתרבות המקדשת נעורים וצעירים, ובה בני 40 ומעלה נחשבים לכאלו עם רגל אחת בקבר. טום פיין (קוגן), גבר דכאוני בן 44, מתעמת עם המנהל החדש והצעיר שלו, בחברת הפרסום בה הוא עובד. המסע שלו למציאת האושר עומד בפני סכנה חמורה. הוא חש שהוא חייב למלא את עצמו בתחושה של 'אושר-בערך'. בל האם המרדף אחר האושר הוא משימה לטיפשים? ואולי אחרי 44 שנים על הכוכב המגוחך הזה, הסתפקות במועט, ב'אושר-בערך', זה הכי טוב שאפשר לצפות לו? ציון איי.אם.די.בי.: 7.2/10, טי.וי.קום: 6.9/10, עגבניות רקובות: 30%/100%, מטה-קריטיק: 49/100

22:10 חוף האקסים 2 | 2 Exon The Beach, ערוץ MTV


עונה חדשה לריאליטי השידוכים. ארבעה רווקים וארבע רווקות מבלים את חופשת הקיץ שלהם בגן עדן שמשי ומחפשים אחר אהבה בכל המקומות הנכונים. ישנה רק בעיה אחת. כל אחד מהמשתתפים מלווה באקס שלו, הנמצא שם על מנת לנקום או כדי להצית מחדש את האהבה שכבתה.

מדור "חדש ב-TV" מסכם את כל מה שחדש בערוצי הטלוויזיה, בהתאם לעדכונים המתקבלים מגופי התוכן והשידור. לעיתים נופלות טעויות בשל שינויים בלוחות המשדרים - נשמח אם תעדכנו אותנו לטובת הקוראים. כותב המדור מדרג רק את התכנים בהם צפה, אשר לחלקם אף ניתן למצוא ביקורת רחבה ומפורטת בהקלקת שם הסרט. מעוניינים להצטרף לצוות הכתיבה? צרו קשר !