אי מקלט: מלכת השלג, הקסם במראה, מרדף לוהט, ציפורי אהבה, קשר עיר
חדש בטלוויזיה - יום שבת, 09 בינואר, 2016 / שי שגב

09:45 אי מקלט | Turks & Caicos, ערוץ Hot דרמה


מותחן ריגול על עלילות הסוכן ג'וני ווריקר. ווריקר מסתתר באי יוקרתי, שם סוכן CIA גורר אותו למזימה פיננסית שקשורה לאנשי עסקים מפוקפקים השוהים במקום. כשאחד מהם נמצא מת, ווריקר חייב לפעול במהירות כדי לשרוד ולחשוף את סיבת נוכחות אנשי העסקים באי, כשהחקירה מובילה עד צמרת השלטון הבריטי. שחקנים: ביל ניי, כריסטופר ווקן, וינונה ריידר, רייף פיינס, הלנה בונהם קרטר. בימוי: דייויד הייר. בריטניה, 2014.

10:00 מלכת השלג: הקסם במראה | The Snow Queen 2: The Snow King, ערוץ Yes5


לאחר שגברו על מלכת השלג, חוזרים הטרולים לביתם ובראשם גום הטרול. אולם כאשר הוא מגזים בתיאור חלקו בניצחון, ומעמיד דרישות מוגזמות, הוא נאלץ להתמודד לבדו עם השלכות מעשיו ועם כישוף חדש ומסוכן של מלכת השלג. קולות: דודו ניבגום, סער בדישי, משי קלינשטיין. במאי: אלכסיי טסטילין. רוסיה, 2014. הסרט הראשון בסדרה היה חלש עלילתית ומונפש באופן מביך. הסרט השני עוד גרוע מהראשון. ציון:
 


18:55 מרדף לוהט | Hot Pursuit, ערוץ Hot גולד


קומדיית אקשן. קופר היא שוטרת לחוצה שפועלת תמיד בדיוק לפי הנהלים. חייה נקלעית לתסבוכת כאשר היא נשלחת להגן על דניאלה ריבה, אלמנתו הסקסית והמוחצנת של גנגסטר בקרטל סמים. קופר צריכה ללוות את דניאלה לדאלאס, שם עליה להעיד נגד ראש הקרטל, קורטז האכזר. אולם קורטז ואנשיו, שחיסלו עד כה את כל העדים נגדם, יעשו הכל כדי למנוע מדניאלה להעיד. בזמן שהן נמלטות ברחבי טקסס, השתיים מגלות לחרדתן שהן נרדפות על ידי שוטרים מושחתים ומתנקש רצחני. שחקנים: ריס וויתרספון, סופיה ורגרה, מתיו דל נגרו, מייקל מוזלי, ריצ'ארד טי. ג'ונס, רוברט קזינסקי. בימוי: אן פלטשר ("27 שמלות"). ארה"ב, 2015. הסרט חסר אקשן ובטח שלא מצחיק, והכימיה הפוטנציאלית בין השחקניות מתפוצצת כמו המימן בצפלין באסון הינדנבורג. ציון: 


22:00 ציפורי אהבה | Love Birds, ערוץ לייפטיים


קומדיה רומנטית. כאשר חברתו עוזבת אותו, עולמו של דאג מתמוטט. הוא מוצא נחמה בברווז המחמד שלו ובמערכת יחסים חדשה שמתפתחת עם הולי, וטרינארית מקסימה ומצחיקה. אך כאשר חברתו לשעבר חוזרת בה ומתחילה לחזר אחריו, הוא עומד בפני החלטה לא פשוטה. שחקנים: ריס דרבי, סאלי הוקינס. במאי: פול מרפי. ניו זילנד, 2011.

23:40 קשר עיר | Urban Feel, ערוץ הקולנוע הישראלי


עמנואל (יהונתן סגל) חוזר לחייה של אווה (דפנה רכטר) לאחר שמונה שנות היעדרות. אווה כבר נשואה לרובי (שרון אלכסנדר) ואמא לז'ונה בן השמונה, עובדת בחצי משרה בחנות לספרים משומשים. המשפחה הולכת לאבדון כאשר ניצוצות אהבת העבר בין עמנואל לאווה ניצתים מחדש ומערפלים את חושיהם של כל הנוכחים. עמנואל השתיין חודר לתא המשפחתי ומערער את מקומו של רובי, שלפתע מוצא עצמו בזרועותיה של נלי (אסי לוי) המפתה. בימוי: יהונתן סגל. ישראל, 1999.

מדור "חדש ב-TV" מסכם את כל מה שחדש בערוצי הטלוויזיה, בהתאם לעדכונים המתקבלים מגופי התוכן והשידור. לעיתים נופלות טעויות בשל שינויים בלוחות המשדרים - נשמח אם תעדכנו אותנו לטובת הקוראים. כותב המדור מדרג רק את התכנים בהם צפה, אשר לחלקם אף ניתן למצוא ביקורת רחבה ומפורטת בהקלקת שם הסרט. מעוניינים להצטרף לצוות הכתיבה? צרו קשר !