לרמות את המוות, אפריל והעולם המופלא
חדש בטלוויזיה – יום שלישי, 09 בינואר, 2018 / שי שגב

22:00 לרמות את המוות | The User's Guide to Cheating, ערוץ הבריאות


הדרך לנעורים נצחיים רצופה באינספור מתודות, מוצרים, משטרים, טיפולים ופילוסופיות. החוקר ומנתץ המיתוסים, טימותי קולפילד, יוצא למסע בעקבות הטרנדים החמים ביותר ובוחן את יעילותם: ניתוחים פלסטיים, ניקוי רעלים, דיאטות, רפואה טבעית ועוד.

22:00 אפריל והעולם המופלא | April and the Extraordinary World | Avril et le monde truqué, ערוץ Yes3


הזוכה הגדול של פסטיבל האנימציה הנחשב אנסי. סרט הרפתקאות עתיר דמיון שמתאר באנימציה מרהיבה היסטוריה אלטרנטיבית, ובה בשנת 1941 צרפת נלחמת בארצות הברית, חשמל הוא מצרך נדיר ומדענים צריכים לחיות במחתרת. עשר שנים לאחר שהוריה נחטפו בעת שעמלו על ניסוי סודי ומהפכני, עולה אפריל על רמז למקום הימצאותם, ויחד עם חתול מדבר סרקסטי וצעיר שמרגל אחריה עבור המשטרה, היא יוצאת בעקבותיהם. קולות: מריון קוטיאר, ז'אן רושפור, אוליבייה גורמה. במאים: כריסטיאן דמארה, פרנק אקינסי. צרפת, 2015. בהנפשה מדהימה, דמיון רב, צבע והומור, זהו אחד סרטי ההנפשה הטובים והמסקרנים. ציון: 

מדור "חדש ב-TV" מסכם את כל מה שחדש בערוצי הטלוויזיה, בהתאם לעדכונים המתקבלים מגופי התוכן והשידור. לעיתים נופלות טעויות בשל שינויים בלוחות המשדרים - נשמח אם תעדכנו אותנו לטובת הקוראים. כותב המדור מדרג רק את התכנים בהם צפה, אשר לחלקם אף ניתן למצוא ביקורת רחבה ומפורטת בהקלקת שם הסרט. מעוניינים להצטרף לצוות הכתיבה? צרו קשר !