צבי הנינג'ה 3, סופי נני מדריך להורים 2, EFC אפריקה
יום שני, 09 בפברואר, 2015 / שי שגב

17:15 צבי הנינג'ה Teenage Mutant Ninja Turtles 3 | 3, ערוץ ניקלודיאון


ליאונרדו, רפאל, מיכאלנג'לו ודונטלו – המוכרים יותר כצבי הנינג'ה – שבים עם פרקים חדשים. בין הכוכבים המעניקים את קולם לתכנית בגרסה האנגלית ניתן למצוא את ג'ייסון ביגס (ליאונרדו), שון אוסטין (רפאל), רוב פולסן (דונטלו), גרג סייפס (מיכלאנג'לו), מיי ווטמן (אפריל אוניל), הון לי (מאסטר ספלינטר), וקווין מייקל ריצ'רדסון (שרדר).

22:00 סופר נני מדריך להורים 2 | Jo Frost 2, ערוץ הבריאות


ג'ו פרוסט, האומנת הבריטית המפורסמת ביותר מאז "מרי פופינס" וה"סופר נני" המקורית, שבה בעונה חדשה. במהלך פרקי הסדרה תשוב פרוסט לילדים בהם טיפלה בעונה הראשונה ותבחן את התקדמותם. נתוודע מחדש לקירן, ילדה בת ארבע שאכלה אך ורק מתוקים ולבשה בגדים של בת שנה. מצבה היה כה חמור עד שאימה החלה להאכיל אותה תוך שימוש בכוח פיזי; ברונווין, בת 11 השונאת את המראה שלה במידה כזו המחבלת בחיי היומיום שלה. כאשר פרוסט ראתה אותה לאחרונה, היא סירבה לעזוב את ביתה לפני שהקדישה כשעתים לאיפור אינטנסיבי; ביילי בן ה-10, שבילה כ-80 שעות שבועיות במשחקי מחשב ועוד.

23:30 יEFC אפריקה, ערוץ אקסטרים


תחרות אומנויות הלחימה הגדולה והמסעירה ביותר ביבשת אפריקה. כל הקרבות מעונת התחרויות של 2014.

מדור "חדש ב-TV" מסכם את כל מה שחדש בערוצי הטלוויזיה, בהתאם לעדכונים המתקבלים מגופי התוכן והשידור. לעיתים נופלות טעויות בשל שינויים בלוחות המשדרים - נשמח אם תעדכנו אותנו לטובת הקוראים. כותב המדור מדרג רק את התכנים בהם צפה, אשר לחלקם אף ניתן למצוא ביקורת רחבה ומפורטת בהקלקת שם הסרט. מעוניינים להצטרף לצוות הכתיבה? צרו קשר !