אנה פרנק: מהמחבוא למחנות, מזיזי הרים, דוקטור הו 8, דוני אוהב את ג'ני
יום שני, 09 במרץ 2015

20:00 אנה פרנק: מהמחבוא למחנות | After the Annex, ערוץ נשיונל ג'יאוגרפיק


תוכנית בת שעתיים המביאה את סיפורה של אנה פרנק ושבעה אנשים נוספים שנעצרו יחד איתה. שלא כמו בעבר, הפעם האירועים מסופרים מן הזווית הנאצית. מבט אחר וקשה על סיפור שידוע לכולם, אך הוא מעולם לא תואר מן הפרספקטיבה המחרידה הזו.

21:40 מזיזי הרים | Mountain Movers, ערוץ אקסטרים


תוכנית תיעודית חדשה. הסדרה עוקבת אחרי הצוות שמתכנן ובונה את תחרויות החורף הגדולות והחשובות בעולם. במסגרת עבודתם הם יוצרים מתקני אימונים פרטיים, בונים טיובות מושלמות למשחקי ה-X חורף ועוד. הסדרה לוכדת את המציאות המלחיצה והבלתי צפויה של צוות המומחים המתמודדים כנגד מפולות ושאר איתני הטבע המאיימים לשבש את עבודתם.

22:00 דוקטור הו 8 | Doctor Who 8, ערוץ Yes אקשן


עונה חדשה ודוקטור חדש. ספוילר - לאחר מותו של הדוקטור ה-11 בסיום העונה הקודמת וההתחדשות שלו, נחשפים לדוקטור ה-12, בגילומו של פיטר קפלדי ("השעה"), אותו פוגשים בלונדון הויקטוריאנית, מיד לאחר שנוצר מחדש, ובמקביל להופעתו הפתאומית של דינוזאור מסתורי במקום. חבריו של הדוקטור מגיעים גם הם למקום ומבינים שהדוקטור החדש הינו בלתי יציב ומאוד שונה מהדוקטור שפגשו בפעם האחרונה. הוא שרוי במאבק פנימי ותוהה מאין הגיעו פניו החדשים. היחידה שיכולה לעזור לו היא קלרה, אשר עדיין עסוקה באבלה על אבדן הדוקטור שהכירה ואהבה. לאחר התלקחות עצמונית של הדינוזאור, דוקטור הו מחליט לחקור מי או מה גרם למותו של היצור המטייל בזמן. הדוקטור וקלרה נקראים למסעדה ומגלים שכל הסועדים הם אנדרואידים, וביקור בחללית החבויה שלהם מגלה שהרובוטים מנסים להשתלט על הארץ המובטחת... בין השחקנים האורחים העונה: קילי יוז, בן מילר, טום ריילי, הרמיוני נוריס, פרנק סקינר והזמרת Foxes.

22:25 דוני אוהב את ג'ני | Jonnie Loves Jenny, ערוץ לייפטיים


סדרת בת ל-"וולברגר: עסק משפחתי", העוקבת אחרי הכנות החתונה של השפנפנית לשעבר ג'ני מקארתי ודוני וולברג שמצאו אהבה בפרק ב' של חייהם, אבל צריכים להתמודד עם קריירות מטורפות, ילדים מנישואים קודמים והרבה מטענים.

מדור "חדש ב-TV" מסכם את כל מה שחדש בערוצי הטלוויזיה, בהתאם לעדכונים המתקבלים מגופי התוכן והשידור. לעיתים נופלות טעויות בשל שינויים בלוחות המשדרים - נשמח אם תעדכנו אותנו לטובת הקוראים. כותב המדור מדרג רק את התכנים בהם צפה, אשר לחלקם אף ניתן למצוא ביקורת רחבה ומפורטת בהקלקת שם הסרט. מעוניינים להצטרף לצוות הכתיבה? צרו קשר !