מתחזים 2, וורקראפט: ההתחלה, בוס
חדש בטלוויזיה – יום שני, 09 באפריל, 2018 / שי שגב

20:45 מתחזים 2 | 2 Imposters, ערוץ Hot3 + סלקום TV


הדרמה הקומית של רשת בראבו ואולפני יוניברסל חוזרת לעונה שנייה, בכיכובה של השחקנית הישראלית ענבר לביא. ספוילר - בעונה השנייה, מאדי נחושה לחזור לחייה הקדומים אחרי שהיא וחבריה נמלטו משותפה לפשע, מקס, ומסוכן ה-FBI, פטריק, אך מגלה שלא פשוט לצאת מהמשחק. בזמן שעזרא, ריצ'ארד וג'ולס נשאבים עמוק לעסקי ההונאה, מאורעות בלתי צפויים גוררים אותם להרפתקה מטורפת. בינתיים, מקס – יחד עם 'הדוקטור' ופטריק מבקשים לנקום. כשהסיכונים גדולים מאי פעם, מאדי והאקסים חייבים להישאר צעד אחד לפני כולם כדי לשמור על חירותם.

וורקראפט: ההתחלה | Warcraft, נטפליקס | Netflix


סרט פנטזיה אפי סיני-אמריקני, המבוסס על סדרת משחקי המחשב 'וורקראפט'. הממלכה השלווה של אזרות' עומדת בפני פלישה המונית על ידי גזע של לוחמים ענקיים וחסרי פחד מעולם אחר, שמעמיד בסכנה את תושבי הממלכה ואת הציוויליזציה בעולם כולו. הפולשים הם האורקים אשר בזזו את משאבי העולם בו הם חיו עד תום וכעת מחפשים מקומות יישוב חדשים ופורים. כשהשער נפתח על מנת לחבר בין שני העולמות - קולות מרד קמים מצבא האורקים אשר מפקפקים בטוהר המשימה. משני צדי המתרס – בני האדם והאורקים - הגיבורים נמצאים במסלול התנגשות מסוכן שיכריע את גורל משפחותיהם, קרוביהם ובתיהם. שחקנים: טראוויס פימל, דומיניק קופר, בן פוסטר. במאי: דנקן ג'ונס. 123 דקות, ארה"ב, 2016. אמנם הסרט עשיר ויזואלית, אך הבמאי המוכשר מאבד את כל הכישרון שלו עבור תוכן מרצד חסר ערך קולנועי. ציון: 


בוס | Amo, נטפליקס | Netflix


סדרת מתח פיליפינית. על אף שהממשל בפיליפינים נוקט יש קשה כלפי סוחרי סמים, התיכוניסט ג'וזף ממשיך לספק סמים ואף מרחיב את קהל לקוחותיו בזמן שדודו השוטר עסוק ברקימת עסקאות מפוקפקות. שחקנים: אלן דייזון, וינס רילון, דרק רמזי.

מדור "חדש ב-TV" מסכם את כל מה שחדש בערוצי הטלוויזיה, בהתאם לעדכונים המתקבלים מגופי התוכן והשידור. לעיתים נופלות טעויות בשל שינויים בלוחות המשדרים - נשמח אם תעדכנו אותנו לטובת הקוראים. כותב המדור מדרג רק את התכנים בהם צפה, אשר לחלקם אף ניתן למצוא ביקורת רחבה ומפורטת בהקלקת שם הסרט. מעוניינים להצטרף לצוות הכתיבה? צרו קשר !