המאבק לחופש של הפילה טייק, הקומיקאים
חדש בטלוויזיה - יום רביעי, 09 בספטמבר, 2015 / שי שגב

22:00 המאבק לחופש של הפילה טייק | Tyke: Elephant Outlaw, ערוץ 8


דוקומנטרי מצמרר על פילה שעשתה היסטוריה. במהלך מופע קרקס בשנת 1994 הורגת הפילה טייק את המאמן שלה ובורחת משטח הקרקס תוך שהיא זורעת הרס ואימה ברחבי הונלולו. מסע ההימלטות שלה אל החופש תועד במלואו וסוקר בכל מהדורות החדשות בעולם. בסופו של המסע נהרגה טייק על ידי אש כוחות המשטרה שהגיעו למקום. בסרט - המרגש עד דמעות - מתוודעים לסיפורה של הפילה ולדיון הציבורי שהוצת, על ידי צילומים מזירת האירוע, ראיונות עם מטפלים ומאמנים קודמים שלה, אנשים שהיו עדים להתפרצות הזעם ופעילי זכויות בעלי חיים. אוסטרליה, 2015.

22:30 הקומיקאים | The Comedians, ערוץ Yes Oh


קומדיה חדשה מבית FX בכיכובם של בילי קריסטל וג'וש גאד המגלמים גרסה של עצמם: קומיקאי ותיק, מוכר ואהוב, הנאלץ בעל כורחו לשתף פעולה עם קומיקאי צעיר, נמרץ ונועז ממנו, בתוכנית מערכונים לייט נייט קומית. הסדרה מבוססת על קומדיה שוודית בשם "אולווסון והרנגרן" ומגיעה מצוות החלומות: לארי צ'ארלס ("תרגיע", "סיינפלד", "בוראט") שביים את הפרק הראשון, אותו גם כתב יחד עם קריסטל, מאט ניקס ("סוכן מחוק") ובן וקסלר
ציון איי.אם.די.בי.: 6.3/10, ציון מטה-קריטיק: 57/100, ציון עגבניות רקובות: 58%/100%

מדור "חדש ב-TV" מסכם את כל מה שחדש בערוצי הטלוויזיה, בהתאם לעדכונים המתקבלים מגופי התוכן והשידור. לעיתים נופלות טעויות בשל שינויים בלוחות המשדרים - נשמח אם תעדכנו אותנו לטובת הקוראים. כותב המדור מדרג רק את התכנים בהם צפה, אשר לחלקם אף ניתן למצוא ביקורת רחבה ומפורטת בהקלקת שם הסרט. מעוניינים להצטרף לצוות הכתיבה? צרו קשר !