המסכה, מפלה, איך להיפטר מהבוס 2, פרנק
חדש בטלוויזיה - יום שישי, 09 באוקטובר, 2015 / שי שגב

17:00 המסכה | The Mask, ערוץ Yes5 


הקומדיה שהייתה לאחד הסרטים המרוויחים ביותר בשנת יציאתה. מסכה מסתורית שמתגלגלת לידיו של בנקאי חביב וחובב אנימציה, מעניקה לו כוחות מטורפים שמוציאים ממנו צדדים שלא הכיר, ומסבכת אותו עם מאפיונר כעוס ועם חברתו הבלונדינית. שחקנים: ג'ים קארי, קמרון דיאז. במאי: ג'ק ראסל. ארה"ב, 1994. בסרט מבחר גדול של בדיחות וגם לא מעט פספוסים, אך קארי הוא פצצת אנרגטיה רבת פנים, שבהחלט מעניקה פיצוי לטירוף. ציון: 

21:30 מפלה | The Humbling, ערוץ Yes1 


סיימון הוא שחקן תיאטרון וותיק ונערץ המאבד כל טעם לחייו, עובר התמוטטות עצבים ופורש באפיסת כוחות לביתו המרווח. בדיוק אז פורצת לחייו ביתם הצעירה והלסבית של שני חברים ותיקים. הבחורה מכניסה קצת טעם לחייו, ובמהרה הקשר החברי הופך להיות רומן לוהט, שהוא כנראה הדבר האחרון שסיימון צריך כרגע... שחקנים: אל פאצ'ינו, גרטה גרוויג ("פרנסס הא"). במאי: בארי לוינסון ("איש הגשם"). ארה"ב, 2014. פאצ'ינו מנסה בכוח לחזור לימיו הטובים כשחקן עלית , אך כנראה שלא ממש צלח בסרט זה. ציון: 


22:00 איך להיפטר מהבוס 2 | Horrible Bosses 2, ערוץ Hot גולד

לפרטים נוספים, ראו יום ראשון, 04 באוקטובר, 2015, בשעה 22:00 בערוץ Yes2

22:00 פרנק | Frank, ערוץ Yes3


מועמד לחמישה פרסי הקולנוע הבריטי העצמאי וזוכה פרס התסריט והישג אמנותי למוזיקה. הסרט מבוסס על מוזיקאי אמיתי שנהג להופיע עם מסכה דומה על ראשו. ג'ון, צעיר מעיירה קטנה שחולם להיות מוזיקאי גדול, מצטרף בעקבות אירוע בלתי צפוי ללהקה מסתורית שמונהגת על ידי פרנק, מוזיקאי גאון ואקסצנטרי שעל ראשו מסכת נייר ענקית אותה אינו מסיר לעולם. פרנק הופך במהרה להיות המנטור של ג'ון, וזה עובר עם הלהקה לבקתה מבודדת שם יקליטו את אלבומם הבא. אך שאיפותיו של ג'ון לזכות בהצלחה ולהגיע לקהל רחב מתנגשות עם אלו של פרנק ושל שאר החברים, והדינאמיקה העדינה מאיימת על המשך קיום הלהקה. שחקנים: מייקל פאסבנדר, דומנהל גליסון, מגי ג'ילנהול, סקוט מקנירי. במאי: לני אברהמסון. אנגליה, 2014. סרט משעשע, חכם ויוצא דופן, אך החשוב מכל - באמת מרגש. ציון: 


מדור "חדש ב-TV" מסכם את כל מה שחדש בערוצי הטלוויזיה, בהתאם לעדכונים המתקבלים מגופי התוכן והשידור. לעיתים נופלות טעויות בשל שינויים בלוחות המשדרים - נשמח אם תעדכנו אותנו לטובת הקוראים. כותב המדור מדרג רק את התכנים בהם צפה, אשר לחלקם אף ניתן למצוא ביקורת רחבה ומפורטת בהקלקת שם הסרט. מעוניינים להצטרף לצוות הכתיבה? צרו קשר !