מקס ושרד 2, ליברטדור, מעגלים שחורים, מחזיקות מעמד 3, לאן נעלם סוניל טריפאטי?
חדש בטלוויזיה – יום רביעי, 09 בדצמבר, 2015 / שי שגב

20:30 מקס ושרד 2 | Max and Shred 2, ערוץ ניקלודיאון


קומדיית מצבים העוקבת אחר מקס, גולש סנובורד אגדי, שעובר לגור עם משפחתו של שרד, גאון וחובב מדעים, כדי להתאמן לקראת אליפות החורף. שרד לא כל כך מרוצה מהאורח החדש שזוכה בכל תשומת הלב, אבל במהרה הופכים השניים לחברי אמת.

20:05 ליברטדור | The Liberator | Libertador, ערוץ MGM


דרמה ביוגרפית. סיפורו של סימון בוליבר שנלחם מעל ל-100 קרבות כנגד הכיבוש הספרדי בדרום אמריקה ורכב מעל ל-100,000 ק"מ על סוסים. עם: אדגר רמירז. במאי: אלברטו ארבלו איי. ספרד, 2013. סיפורו של בוליבר למתחילים, כאילו הוציאו פרק מספר היסטוריה והמחיזו אותו באופן קלישאתי וללא רגש. ציון:
 


22:00 מעגלים שחורים | Dark Circles, ערוץ MGM


אימה. כאשר זוג הורים טרי עוברים לפרברים, נוצר מתח וחסך שינה בגלל תינוקם. שניהם רואים דברים מוזרים בבית וכל אחד מהם תוהה האם הם סובלים מהזיות, או שיש בבית נוכחות על טבעית. במאי: פול סוטר. ארה"ב, 2013.

22:30 מחזיקות מעמד 3 | Getting On 3, ערוץ Yes Oh


עונה חדשה לדרמה הקומית מבית HBO. בסיום העונה השנייה התחתנה דון (אלכס בורשטיין) עם דניס המאבטח, דידי (ניסי נאש, "מלכות הצעקה") גילתה שבמשך שנים קיבלה שכר נמוך ממה שמגיע לה, ופעולותיה הבלתי חוקיות והכושלות של ד"ר ג'נה (לורי מטקלאף), בניהול האגף, נחשפות. ספוילר - בתחילת העונה החדשה, והאחרונה של הסדרה, רופא חדש מגיע להחליף את ד"ר ג'נה בתפקיד ניהול האגף ושינויים רבים נעשים כדי למנוע את סגירתו, כולל החלפת ידיים אנושיות ברובוטים עם מסך טלוויזיה, ובלגאן גדול פורץ במחלקה.

22:45 לאן נעלם סוניל טריפאטי? | Help Us Find Sunil Tripathi, ערוץ 8


בחירת הצופים בפסטיבלי הסרטים ברוקלין ואטלנטה 2015. מה תפקידה של המדיה החברתית בפענוח פשעים? מהו כוחם של אמצעי התקשורת בגזירת דין חשודים בפשע? וכיצד בחור תמים הפך לחשוד בפיגוע הרצחני בבוסטון? בשעות הבוקר המוקדמות של 16 במרץ, 2013, סוניל טריפטי, סטודנט לפילוסופיה באוניברסיטת בראון, המתמודד עם דיכאון, יצא מדירתו ונעלם. הוא השאיר מאחוריו את המפתחות, הארנק והטלפון הנייד שלו. משפחתו של סוניל התארגנה למבצע חיפוש אחריו ורתמה לשם כך כוחות משטרה רבים, וכמו כן את המדיה החברתית, והם יצאו בקמפיין נרחב שהתפשט במהרה בכל רחבי ארה"ב. ארבעה שבועות לאחר מכן ב-15 באפריל, 2013, התרחש פיגוע במהלך מרתון בוסטון. במדיה החברתית עלו ספקולציות שסוניל אחראי לפיגוע. השמועות התפשטו כמו אש בשדה קוצים וכלי תקשורת רבים חרצו את דינו של סוניל וקבעו: הוא היה האחראי לפיגוע. כל כלי התקשורת דיווחו בהרחבה על החשדות נגדו ותמונות שני החשודים שה-FBI פרסם הושוו לתמונותיו של סוניל. עמוד הפייסבוק שהפך במטרה לאתר את סוניל הפך לזירת קרב של הגולשים נגד המשפחה. איומים על חייהם פורסמו תדיר והמשפחה החליטה להסיר את העמוד. גופתו של סוניל נמצאה כחודש לאחר שמבצעי הפיגוע נתפסו וזוהו. בסרט, משפחתו של סוניל מספרת על הכוח הבונה אך ההרסני של המדיה החברתית. הסרט בוחן את מה שקרה בלילה בו התבצע הזיהוי השגוי וכיצד הסיפור התפשט מהמדיה החברתית לכלי התקשורת המסורתיים במרוץ אחרי הראשוניות. ארה"ב, 2015.

מדור "חדש ב-TV" מסכם את כל מה שחדש בערוצי הטלוויזיה, בהתאם לעדכונים המתקבלים מגופי התוכן והשידור. לעיתים נופלות טעויות בשל שינויים בלוחות המשדרים - נשמח אם תעדכנו אותנו לטובת הקוראים. כותב המדור מדרג רק את התכנים בהם צפה, אשר לחלקם אף ניתן למצוא ביקורת רחבה ומפורטת בהקלקת שם הסרט. מעוניינים להצטרף לצוות הכתיבה? צרו קשר !