בריותי הקטנה, דוקטור רוזווד
חדש בטלוויזיה – יום רביעי, 10 בפברואר, 2016 / שי שגב

21:00 בריותי הקטנה, ערוץ Yes דוקו


השחקן ראובן בר-יותם (שנקרא גם 'בַּריוֹתי'), היה אחת הדמויות האהובות בקולנוע הישראלי של שנות השבעים. כוכבו דרך בסרטים ישראליים מצליחים כמו "סלומוניקו" וסרט ההמשך "יהיה טוב, סלומוניקו", "בוא נפוצץ מיליון", "מבצע יונתן" ועוד. לקראת סוף שנות ה-70 עקר לארה"ב, מתוך מטרה לנסות ולהצליח בהוליווד, ומאז נשאר שם. כולם הכירו אותו אז, חוץ מהבת שלו - הילה, עמה לא יצר קשר מאז שעזב כשהייתה ילדה. יותר מעשרים שנה אחרי, הילה יוצאת למסע מרתק בעקבותיו בתקווה לזכות באביה בחזרה. עם: יהודה ברקן, אלי תבור, מני פאר, רון כחלילי. בימוי: שני ראסד. ישראל, 2015, המכללה האקדמית ספיר.

21:15 דוקטור רוזווד | Rosewood, ערוץ Yes דרמה


דרמה סקסית חדשה מבית פוקס המתרחשת במיאמי שטופת השמש. במרכז הסדרה ד"ר בומונט 'רוזי' רוזווד (מוריס צ'סטנאט, "החברה מהשכונה", "קיק אס 2") השרמנטי, חוקר רפואי (פתולוג) פרטי במיאמי, הנהנה מהחיים ומה שיש להם להציע. לרוזווד יש לכאורה הכל – בית ענק, עבודה מכניסה, מראה מצודד אבל הוא גם נאבק נגד הזמן – יש לו מחלת לב שמבטיחה לו פחות מעשר שנות חיים והוא נחוש ליהנות מכל רגע. הוא מכור לריגושים ולכן גם משתף פעולה עם משטרת מיאמי, שנעזרים בכישוריו ובמעבדה המשוכללת שלו לפתור פשעים. לחייו של רוזווד נכנסת אשה חדשה - הבלשית אנאליס ווילה (ג'יינה לי אורטיז), שאפתנית, יפה ובעיקר – חסינה לקסם האישי שלו. ווילה מתקשה להבין מדוע היא צריכה את רוזווד בחקירה והוא מצידו מנסה לפצח את האגוז הקשה ולגלות יותר על החיים שלה. אבל יש כאלו שרואים מעבר לחזות השחצנית שלו – בני המשפחה שלו והעובדים, כמו אמא שלו דונה רוזווד (לוריין טוסיינט, "כתום זה השחור החדש"), אחותו פיפי (גבריאל דניס, "מעודדות צמודות") שעובדת לצידו כמומחית הרעלים של המעבדה, לצד ארוסתה של פיפי, טרה (אנה קונקל) המתמחה ב-ד.נ.א. וברכילות המשרדית. ציון איי.אם.די.בי.: 6/10

מדור "חדש ב-TV" מסכם את כל מה שחדש בערוצי הטלוויזיה, בהתאם לעדכונים המתקבלים מגופי התוכן והשידור. לעיתים נופלות טעויות בשל שינויים בלוחות המשדרים - נשמח אם תעדכנו אותנו לטובת הקוראים. כותב המדור מדרג רק את התכנים בהם צפה, אשר לחלקם אף ניתן למצוא ביקורת רחבה ומפורטת בהקלקת שם הסרט. מעוניינים להצטרף לצוות הכתיבה? צרו קשר !