חתולים בצמרת, התזונה הטובה ביותר בעולם, סאגת מפוצלים: נאמנים, כוכב הקופים: השחר, בלתי הפיך
חדש בטלוויזיה - יום שישי, 10 בפברואר, 2017 / שי שגב

17:00 חתולים בצמרת | The Aristocats, ערוץ Yes5


הסרט של אולפני דיסני אודות חבורת חתולי יוקרה שמושלכים מביתם המפואר לרחובות פריז, פוגשים בחתול רחוב שעוזר להם להתגבר על הקשיים ולחזור לביתם. מדובבים לעברית: דני בסן, לימור שפירא. במאי: וולפגאנג רייתרמן. ארה"ב, 1970. סרט דיסני חמוד, אך לא יותר מזה, הנהנה מפסקול ג'אז מצוין. ציון: 


21:30 התזונה הטובה ביותר בעולם | World's Best Diet, ערוץ הבריאות


סדרה של ג'ימי דוהרטי ("מועדון קרב האוכל") שבה הוא חובר למגישת הטלוויזיה, קייט קווינלון, ויוצא למסע בעקבות הרגלי התזונה של מדינות, שבטים וקהילות ברחבי העולם. השניים יחשפו 50 דיאטות שונות וידרגו אותן מהגרועה ביותר עד לטובה מכולן. ממצאי המסע שלהם יסייעו בהבנת השינויים שחלו בדפוסי האכילה שלנו במהלך 50 השנים האחרונות.

22:00 סאגת מפוצלים: נאמנים | The Divergent Series: Allegiant, ערוץ Yes2


אחרי הגילויים המפתיעים שנחשפו בסרט הקודם בסדרה, יוצאת טריס, לראשונה בחייה, מחוץ לתחומי הגדר בניסיון למצוא פתרון לכאוס שמתרחש בעיר. תגליות חדשות נוספות מצפות לה והיא נאלצת לעמוד מול מבחני נאמנות בלתי אפשריים. שחקנים: שיילין וודלי, מיילס טלר, נעמי ווטס, ג'ף דניאלס, תיאו ג'יימס, ביל סקרסגרד, זואי קרביץ. במאים: רוברט שונטקה. ארה"ב, 2016. הסרט הגרוע בסדרה עד כה. כנראה שנגמרו להם הרעיונות, והתסריט נותר משעמם, מלבד כמה אפקטים. ציון:
 


22:00 כוכב הקופים: השחר | Dawn of the Planet of the Apes, ערוץ Hot גולד

לפרטים נוספים, ראו יום שישי, 03 ביולי, 2015, בשעה 22:00 בערוץ Yes2

22:00 בלתי הפיך | (Concussion (2015, ערוץ Yes4


דרמה מרתקת המבוססת על סיפור אמיתי. ד"ר בנט אומלו, חוקר מקרי מוות במקצועו, היה הראשון לגלות את טראומת המוח הקשה המצויה בשחקני פוטבול מקצועיים הנגרמת כתוצאה מהעיסוק בספורט הפופולרי. הוא מתמודד, כנגד כל הסיכויים, עם הניסיונות להשתיק את תוצאות מחקרו החשוב. שחקנים: וויל סמית', אלק בולדווין. במאי: פיטר לנדסמן ("פארקלנד"). ארה"ב, 2015. עלילה מעניינת ומשחק מצוין בדרמת ספורט שגרתית, אך לא מיוחדת. ציון:
 

מדור "חדש ב-TV" מסכם את כל מה שחדש בערוצי הטלוויזיה, בהתאם לעדכונים המתקבלים מגופי התוכן והשידור. לעיתים נופלות טעויות בשל שינויים בלוחות המשדרים - נשמח אם תעדכנו אותנו לטובת הקוראים. כותב המדור מדרג רק את התכנים בהם צפה, אשר לחלקם אף ניתן למצוא ביקורת רחבה ומפורטת בהקלקת שם הסרט. מעוניינים להצטרף לצוות הכתיבה? צרו קשר !