ד"ר מכנסי ממד, מחלקת נשים, חייזרים מן העבר 7, טופ ספין: אלופי הפינג-פונג, האיחוד, מאיה, בעקבות החייזרים
יום שלישי, 10 במרץ 2015 / שי שגב

15:50 ד"ר מכנסי ממד | Dr. Dimensionpants, ערוץ הילדים


גיבור הסדרה הוא קייל ליפטון - ילד רגיל כמו כל בני גילו, שובב, מאושר ובלי דאגות. כל זה משתנה כשביום בהיר אחד, נפתח שער פנים-ממדי ומפיל לרגליו של קייל זוג מכנסיים זוהרים, שהופכים אותו לדוקטור מכנסי ממד - גיבור על אמיץ. כעת, חייב קייל להגן על עירו ותושביה מפני הפושעים הבין-ממדיים המאיימים להשתלט על העיר ולהרוס אותה. לצידו של קייל עומד המנטור שלו, פיליפ, חד הקרן, שמאמן ומדריך אותו כיצד להיות גיבור על מוצלח.

18:45 מחלקת נשים, ערוץ הבריאות


דיוקן מעמיק וחד פעמי של רופאת הנשים הבכירה, ד"ר רונית אלמוג, המוכרת לצופים מסדרת הדוקו "איכילוב". "מחלקת נשים" תעקוב אחר פעילותה השוטפת של אלמוג, המשמשת מומחית בגינקולוגיה וטיפולי פריון במרכז הרפואי תל אביב. פרקי הסדרה יתלוו אליה במהלך שגרת יומה, יציגו את עבודתה עם הצוות הרפואי בחדרי הלידה והניתוח ויתמקדו ביחסיה עם המטופלות במרפאה. כמו כן, תעסוק הסדרה בסוגיות בריאותיות רווחות בקרב נשים הפונות לטיפול רפואי, ביניהן: דליפת שתן, דיקור מי שפיר, שחלות פוליציסטיות, לידה, טיפול הורמונלי לגיל המעבר, תזונה בהריון ועוד. ישראל, 2015, 3 פרקים.

21:45 חייזרים מן העבר 7 | Ancient Aliens 7, ערוץ ההיסטוריה HD

לפרטים נוספים, ראו יום ראשון, 01 בפברואר, 2015, בשעה 21:20 בערוץ ההיסטוריה

22:00 טופ ספין: אלופי הפינג-פונג | Top Spin, ערוץ Yes דוקו


שלושה בני-נוער חדורי מוטיבציה מנסים ללכת על הזהב האולימפי. הספורט שלהם? המשחק התמיד-פופולארי, אך הפחות מוערך – טניס שולחן. אריאל ולילי מצפון קליפורניה מנסות לאזן בין החברות לבין היריבות המקצועית שלהן (לפחות עד שייקבע המנצח), בעוד שמייקל מלונג-איילנד מקריב את שנת הלימודים האחרונה שלו בתיכון לטובת אימונים לאליפות. בימוי: שרה ניוּוֶנס, מינה סון. 80 דקות. ארה"ב, 2014.

22:00 האיחוד | Revival, ערוץ Yes3


ארבעה מוזיקאים, שכבר מזמן עברו את שיאם, מחליטים להתאחד ולהחיות את להקתם שזכתה להצלחה קצרצרה בשנות השבעים. האיחוד, כך הם מגלים, הרבה יותר קשה משחשבו, בטח עם השינויים שעבר העולם מאז הסבנטיז, אבל זה בטח לא יעצור אותם. יחסי משפחה, רומנים ואהבות, מוות מעבר לפינה, מוזיקה מצוינת ומשחק מעולה עושים את הקומדיה מלאת החום הזאת לתענוג קטן וטוב. שחקנים: בולק פוליבקה, מירוסלב קרובוט, קארל הרמאנק ומריאן גלסברג. במאית: אליס נליס. צ'כיה, 2013. זוכה פרס הקהל בפסטיבל קארלובי-ארי; מועמד לשבעה פרסי הקולנוע הצ'כי, כולל הסרט.

22:00 מאיה | Maya, ערוץ הקולנוע הישראלי


מאיה (לירון בן שלוש – הכוכבת והתסריטאית של "את לי לילה"), צעירה ממושב בדרום, מחליטה לעבור לתל-אביב כדי לממש את חלומה ולהיות שחקנית. אחרי מספר ניסיונות בלתי מוצלחים, היא מקבלת תפקיד ראשי במחזה שכתב ומביים חגי צפריר, הגאון התורן של התיאטרון. התפקיד הוא של בחורה חולת נפש, ולשם כך מאיה שוהה בבית חולים לחולי נפש, כדי שתוכל להתבונן וללמוד את התנהגות החולים. בעקבות שהייתה בבית החולים מביאה מאיה לתפקיד דברים שאינם בהכרח לרוחו של הבמאי, ואפילו הרומן שמתפתח ביניהם לא מונע את הקונפליקט שנוצר. בערב הבכורה, לעיני הקהל, הולכת מאיה על חבל דק בין משחק לשיגעון. שחקנים: לירון בן שלוש, גיל פרנק, דביר בנדק. במאית: מיכל בת אדם. ישראל, 2009. זהו אינו אחד מן הסרטים המוצלחים של בת אדם, כיוון שהדמויות שחוקות, וקטעי החזרות ארוכים ומעייפים אף את מיטב הצופים. ציון: 


22:30 בעקבות החייזרים | In Search Of Aliens, ערוץ ההיסטוריה HD

לפרטים נוספים, ראו יום ראשון, 01 בפברואר, 2015, בשעה 21:20 בערוץ ההיסטוריה

מדור "חדש ב-TV" מסכם את כל מה שחדש בערוצי הטלוויזיה, בהתאם לעדכונים המתקבלים מגופי התוכן והשידור. לעיתים נופלות טעויות בשל שינויים בלוחות המשדרים - נשמח אם תעדכנו אותנו לטובת הקוראים. כותב המדור מדרג רק את התכנים בהם צפה, אשר לחלקם אף ניתן למצוא ביקורת רחבה ומפורטת בהקלקת שם הסרט. מעוניינים להצטרף לצוות הכתיבה? צרו קשר !