מדגסקר 3: מקרקסים את אירופה, אמנדה נוקס: משפט רצח, אמא מלווה, אהבה ולימונים
יום שישי, 10 באפריל, 2015 / שי שגב

10:00 מדגסקר 3: מקרקסים את אירופה | Madagascar: Europe's Most Wanted, ערוץ Yes5


אלכס האריה, מרטי הזברה, גלוריה ההיפופוטם ומלמן הג'ירפה חוזרים בהרפתקה חדשה ומצחיקה. הפעם הם חדורי מוטיבציה לחזור הביתה, לגן החיות המוכר בניו יורק, אך המסע הביתה לא הולך להיות פשוט כלל. כדי לחצות את אירופה, הם חוברים לקרקס נודד. בדרך הם צריכים גם להימלט מפקחית לוכדת חיות, במסע שיהיה מלא הפתעות, תקלות וחוויות מפתיעות. דיבוב לעברית: אסף פריינטא, עידו מוסרי, אורנה כץ, אלון נוימן. דיבוב לאנגלית: בן סטילר, כריס רוק, ג'סיקה צ'סטיין, מרטין שורט. במאי: קונראד ורנון, אריק דארנל, טום מק'גארת'. ארה"ב, 2012. הסרט צבעוני, מסנוור ותזיזיתי, מטופש מספיק בשביל הצעירים, אך עם מספיק בדיחות בשביל המבוגרים. ציון: 

22:00 אמנדה נוקס: משפט רצח | Amanda Knox: Murder on Trial in Italy, ערוץ לייפטיים


היידן פנאטיר ("גיבורים" ו-"נאשוויל") ומארשה גיי הרדן ("נזקים") מככבות במותחן פשע המבוסס על סיפורה האמיתי של אמנדה נוקס, הרוצחת המפורסמת שמשפטה עמוס הדרמות הטריד את ארה"ב כולה. נוקס הייתה סטודנטית אמריקנית שהורשעה ברצח שותפתה הבריטית יחד עם בן זוגה וחבר טוב שלהם, לאחר מכן זוכתה, ושוב הורשעה וכעת היא נידונה ל-28 שנים וחצי בכלא, כשבן זוגה לשעבר זכה ל-25 שנות מאסר. הסרט בודק האם הרוצחת הסקסית, כפי שכונתה בכותרות, הייתה קורבן או משכה את החוטים מאחורי הקלעים? ארה"ב, 2011. סרט מעניין עם שחקנים טובים. בעיקר למעוניינים בפרטי הפרשה. ציון: 


22:00 אמא מלווה | The Guilt Trip, ערוץ Yes2


אנדי הוא כימאי וממציא צעיר שלא מצליח לעניין משקיעים בהצעה הסביבתית החדשה שלו. בדרכו לתת פיץ' חשוב, הוא עוצר לביקור אצל אמו. התחנה הקצרה הזו הופכת להיות גורלית, כאשר היא מתעקשת להצטרף עמו למסע. אנדי לא מצליח להתחמק, ויחד הם נכנסים לאוטו ויוצאים לרוד-טריפ חוצה ארה"ב, ויאלצו לגלות שלא רק שזמן האיכות הזה היה הכרחי, אלא שהם דומים הרבה יותר ממה שחשבו. שחקנים: סת' רוגן, ברברה סטרייסנד. במאי: אן פלטשר ("ההצעה"). ארה"ב, 2012. לשחקנים מספיק כימיה וכריזמה כדי להחזיק קומדיה טובה, אך הסרט סובל מתסריט חלש ובדיחות לא מצחיקות. ציון: 

22:00 אהבה ולימונים | Love and Lemons
Små Citroner Gula, ערוץ Yes3 


קומדיה רומנטית מעוררת תיאבון. לאחר שפוטרה מהמסעדה היוקרתית ביותר בעיר ונפרדה מהחבר שלה ביום אחד, מחליטה בשלנית חובבת להעז ולפתוח מסעדה עם כמה חברים. במקביל היא מגלה שהשכן הביישן שלה הוא מבקר מסעדות נחשב השומר על אלמוניותו. כאשר המסעדה נקלעת לקשיים ולקוחות ממאנים מלהגיע, היא צריכה להחליט האם לנצל את אמונו רק כדי לזכות בביקורת משבחת, או להתגבר על הפחדים וללכת עם הלב. שחקנים: ראקל ווארמלאנדר, דן אקברג, ג'וספין בורנבוש, ריצ'רד אולפסטר. במאית: טרסה פאביק. שבדיה, 2013. סרט מתקתק, אך חסר כל מקוריות. לפחות האוכל נראה טוב. ציון: 

מדור "חדש ב-TV" מסכם את כל מה שחדש בערוצי הטלוויזיה, בהתאם לעדכונים המתקבלים מגופי התוכן והשידור. לעיתים נופלות טעויות בשל שינויים בלוחות המשדרים - נשמח אם תעדכנו אותנו לטובת הקוראים. כותב המדור מדרג רק את התכנים בהם צפה, אשר לחלקם אף ניתן למצוא ביקורת רחבה ומפורטת בהקלקת שם הסרט. מעוניינים להצטרף לצוות הכתיבה? צרו קשר !