הבחורות הנכונות 3, בית: הרפתקאות עם טיפ ואו, ראיונות פוטין
חדש בטלוויזיה – יום שני, 10 ביולי, 2017 / שי שגב

14:30 
הבחורות הנכונות 3 | It Girls 3, ערוץ Hot בידור ישראלי + Hot VOD


הבנות הנכונות חוזרות בעונה שלישית. העונה יתמודדו הבנות לא רק עם קשיים ביחסים בינן לבין עצמן, הן יתמודדו עם עזיבתה של חברתן הוותיקה, קים אקאפי, והצטרפותה של איט גירל חדשה, קים ווייס, מתוך ההבנה שהאיט גירלז כ-3 בנות, זה לא זה. בנוסף, ישתלטו הבנות על מגזין 'את' ויעבדו על גיליון חגיגי שעוסק בהן - החל משער המגזין ועד ליצירת תוכן רחב ואיכותי במדורי המגזין השונים.

16:00 בית: הרפתקאות עם טיפ ואו | Home: Adventures with Tip and Oh, ערוץ הילדים


מה קורה אחרי שחייזר יוצא דופן בשם 'או' מתיידד עם נערה הרפתקנית בשם 'טיפ', ויחד הם יוצאים לחפש הרפתקאות ולהציל את היום? מה שבטוח, החיים על כדור הארץ כבר לא יהיו אותו דבר! סדרת האנימציה הקומית המצליחה מבית DreamWorks ו-Netflix במציאות מטורפת שבה חיים יחד בני אדם וחייזרים, ומחפשים הרפתקאות בכל מקום, כשבמקביל או ומגלה את המשמעות האמיתית של המילה 'בית'.

22:00 ראיונות פוטין | The Putin Interviews, ערוץ Hot8 + Hot VOD


הבמאי אוליבר סטון, בסדרת ראיונות עם נשיא רוסיה, ולדימיר פוטין, על מגוון נושאים שנויים במחלוקת בראשם יחסי ארה"ב-רוסיה. סטון ראיין את המנהיג הרוסי לאורך שנתיים ונפגש איתו למעלה מ-12 פעמים כשהפעם האחרונה הייתה בחודש פברואר האחרון בעקבות הבחירות לנשיאות ארה"ב. במסגרת סדרה הראיונות, שום נושא לא נשאר מחוץ לתחום החל בילדותו של פוטין תחת הקומוניזם, דרך עלייתו לשלטון, מערכת יחסיו עם ארבעת נשיאי ארה"ב ויחסי ארה"ב-רוסיה כיום. יש לציין כי מאז שהפך לראשונה לנשיא רוסיה, פוטין מעולם לא דיבר קודם לכן באריכות כזו או בפרטי פרטים כאלה למראיין מערבי. ארה"ב, 2017.

מדור "חדש ב-TV" מסכם את כל מה שחדש בערוצי הטלוויזיה, בהתאם לעדכונים המתקבלים מגופי התוכן והשידור. לעיתים נופלות טעויות בשל שינויים בלוחות המשדרים - נשמח אם תעדכנו אותנו לטובת הקוראים. כותב המדור מדרג רק את התכנים בהם צפה, אשר לחלקם אף ניתן למצוא ביקורת רחבה ומפורטת בהקלקת שם הסרט. מעוניינים להצטרף לצוות הכתיבה? צרו קשר !