כאן גרים בטבע, דייגי הטונה: צפון ודרום 2, סקס אחר 3
חדש בטלוויזיה - יום חמישי, 10 בספטמבר, 2015 / שי שגב

18:00 כאן גרים בטבע | The Wild Life, ערוץ הטיולים


סאבה דגלאס המילטון, מומחית לטבע פראי, עוברת לגור עם משפחתה בשמורת הטבע הלאומית סאמבורו שבצפון קניה. מדובר במחוז מרוחק המשמש בסיס ללוחמה בציד בלתי חוקי באפריקה ובשימור הטבע הפראי. הסדרה תעקוב אחר הדרמה, הדמעות והצחוק שבחיי היומיום של משפחה שהקדישה את עצמה לחיות ולנופים המרהיבים הסובבים אותה.

21:00 דייגי הטונה: צפון ודרום 2 | Wicked Tuna: North vs. South II, ערוץ נשיונל ג'יאוגרפיק


הדייגים של ניו-אינגלד, טי.ג'יי. ומרציאנו, מדרימים לחופים החיצוניים של צפון קרוליינה לעונת החורף של הטונה כחולת הסנפיר. הם יתמודדו עם מזג אוויר קשה ועם מתחרים חדשים בעלי 'קסם דרומי' וטקטיקות משלהם. בכדי להתפרנס הם חייבים להתחרות בינם לבין עצמם, עם התאגידים הגדולים וכמובן עם הטונה...

22:45 סקס אחר 3 | Strange Sex 3, ערוץ הבריאות


עונה חדשה לתכנית הסוקרת תופעות חריגות בחדר המיטות. היתר באישה בעלת חזה עצום, אישה המבועתת מסקס, אישה המנהלת חיים כפולים: אם מסורה ביום, מכורה למין בלילה (ובמהלך היום), גבר ששפיכתו נפלטת ברסס של ממטרה, גברים המגיעים לפורקן מהרחת נעליי התעמלות מיוזעות ועוד.

מדור "חדש ב-TV" מסכם את כל מה שחדש בערוצי הטלוויזיה, בהתאם לעדכונים המתקבלים מגופי התוכן והשידור. לעיתים נופלות טעויות בשל שינויים בלוחות המשדרים - נשמח אם תעדכנו אותנו לטובת הקוראים. כותב המדור מדרג רק את התכנים בהם צפה, אשר לחלקם אף ניתן למצוא ביקורת רחבה ומפורטת בהקלקת שם הסרט. מעוניינים להצטרף לצוות הכתיבה? צרו קשר !