גלובוס הזהב 2016, סוהרים מתחילים, הקריקטוריסטים: חצי ברצינות (מאד)
חדש בטלוויזיה - יום שני, 11 בינואר, 2016 / שי שגב

03:00 גלובוס הזהב 2016 | 73rd Golden Globe Awards, ערוץ Yes דרמה


זוכה האמי, גלובוס הזהב, והבפט"א, ריקי ג'רוויס, מי שהנחה בכישרון רב את טקס גלובוס הזהב שלוש פעמים בעבר, חוזר פעם נוספת להנחות את הטקס של 2016 – הטקס ה- 73 במספרו.

22:00 סוהרים מתחילים | Behind Bars: Rookie Year, ערוץ לייפטייםסדרת דוקו קצבית, המלווה 10 סוהרים מתלמדים ב-60 הימים הראשונים שלהם בתפקיד בבית כלא בקליפורניה, כשהם מנסים להתמודד עם העבריינים המסוכנים ביותר ועדיין לשמור על צלם אנוש.

22:00 הקריקטוריסטים: חצי ברצינות (מאד) | Very Semi Serious, ערוץ Yes דוקו


המגזין השבועי 'The New Yorker', שפועל משנת 1925, מהווה בנצ'מרק לאנימציית הפריים הבודד, היא הקריקטורה. הסרט מביא מבט משעשע ושנון אל מאחורי הקלעים של עבודת הקריקטוריסטים האגדיים של המגזין (כמו גם של אלה שרוצים להיות כאלה). האנשים שמייצרים קריקטורות אייקוניות, קריקטורות אשר במשך עשורים רבים נותנות השראה, מפתיעות, מעוררות מחשבה (ופעמים רבות מעצבנות עבור רבים בציבור האמריקני). בימוי: לאה וולצ'וק. 83 דקות, ארה"ב, 2015. סרט מחמם לב ומלא הומור, כאשר רובו המעניין של הסרט מתרחש בכותלי מערכת העיתון. ציון: 

מדור "חדש ב-TV" מסכם את כל מה שחדש בערוצי הטלוויזיה, בהתאם לעדכונים המתקבלים מגופי התוכן והשידור. לעיתים נופלות טעויות בשל שינויים בלוחות המשדרים - נשמח אם תעדכנו אותנו לטובת הקוראים. כותב המדור מדרג רק את התכנים בהם צפה, אשר לחלקם אף ניתן למצוא ביקורת רחבה ומפורטת בהקלקת שם הסרט. מעוניינים להצטרף לצוות הכתיבה? צרו קשר !