טרזן, ללכת על הכל 2, שומרי הגלקסיה
יום שבת, 11 באפריל, 2015 / שי שגב

10:00 טרזן | Tarzan, ערוץ Yes5


גרסה חדשה ועדכנית אודות סיפור התבגרותו של ילד הג'ונגל – טרזן. טרזן גדל בג'ונגל על ידי משפחת קופים, לאחר שהוריו נספו בתאונה כשהיה קטן. השנים חולפות, הוא מתחזק וקונה לו שם בין חיות הג'ונגל, ומקביל פוגש את ג'ין ומתאהב בה. כשאדם אכזר מגיע לאפריקה כדי לגנוב את משאבי הטבע, ג'ין וטרזן מתאחדים לפעול נגד הרס הג'ונגל. דיבוב לעברית: ארז שרון, מאיה מיטלפונקט. דיבוב לאנגלית: קלן לוץ, ספנסר לוק. במאי: ריינהרד קלוס. גרמניה-צרפת, 2013. הסרט צויר בהנפשה חלולה וחסרת חיים. גם העלילה נבובה ומפחידה את הילדים. עדיף לצפות בגרסאות ההוליוודיות. ציון: 


22:00 ללכת על הכל 2 | The Whole Ten Yards, ערוץ לייפטיים


סרט ההמשך לקומדיית המצבים "ללכת על הכל", בכיכובם של מת'יו פרי וברוס וויליס. המאפיונר בפנסיה, ג'ימי הטוליפ טודסקי נהנה מהחיים השקטים עם אשתו לאחר שזייף את מותו בעזרת חברו רופא השיניים אוז ונמלט מכנופיית גוגולק ומה-FBI. אוז מופיע על דלתם ומבקש מהם להציל את אשתו שנחטפה בידי כנופיית גוגולק. במאי: האוורד דוץ' ("יפה בורוד"). ארה"ב, 2004. הסרט ממחזר את הבדיחות מהראשון בסדרה, ולא מצדיק את קיומו. ציון: 


22:00 שומרי הגלקסיה | Guardians of the Galaxy, ערוץ Yes2


הרפתקה בין חללית סוחפת וקורעת מצחוק. ביום הכי גרוע של חייו, נחטף פיטר קוויל הקטן על ידי ספינה מהחלל החיצון. את שנות התבגרותו הוא מבלה עם קבוצת פורעי חוק בין-גלקטיים והופך לגנב מיומן, הקורא לעצמו 'סטאר-לורד' (למרות שזה לא לגמרי תפס). לאחר שנקרא למשימה שגרתית לגנוב חפץ קטן וחסר חשיבות, הוא מוצא את עצמו במרכזה של מזימה מרושעת להשמדת העולם, ונאלץ לשתף פעולה עם חבורה מוזרה הכוללת לוחמת חלל ירוקה, שרירן משעשע, דביבון עצבני ועץ שיודע להגיד שלוש מילים ותו לא. יחד הם קופצים אל תוך הרפתקה חללית מצחיקה ומסחררת שתהפוך אותם לשומרי הגלקסיה. שחקנים: כריס פראט, זואי סלדנה, דייב בטיסטה, לי צ'יילדס והקולות של וין דיזל וברדלי קופר. במאי: ג'יימס גאן ("סופר"). ארה"ב, 2014. 
סרט המדע בדיוני טורף את כל הקלפים וממציא מחדש את גיבורי העל – עם טקסטים משעשעים, ביצוע מדויק ופסקול מצוין. כיף של סרט. ציון: 

מדור "חדש ב-TV" מסכם את כל מה שחדש בערוצי הטלוויזיה, בהתאם לעדכונים המתקבלים מגופי התוכן והשידור. לעיתים נופלות טעויות בשל שינויים בלוחות המשדרים - נשמח אם תעדכנו אותנו לטובת הקוראים. כותב המדור מדרג רק את התכנים בהם צפה, אשר לחלקם אף ניתן למצוא ביקורת רחבה ומפורטת בהקלקת שם הסרט. מעוניינים להצטרף לצוות הכתיבה? צרו קשר !