טקס ה-MMA 2016, נשואים בעושר, לילה היסטורי עם קרייג פרגוסון
חדש בטלוויזיה – יום שני, 11 באפריל, 2016 / שי שגב

21:00 טקס ה-MMA 2016, ערוץ MTV


הטקס ה-25 ייערך בברבנק קליפורניה בהנחיית דוויין ג'ונסון (דה רוק) וקווין הארט.

22:30 נשואים בעושר | How The Rich Get Hitched, ערוץ החיים הטובים


הכלה הבריטית הממוצעת תוציא כ-21,000 פאונד על יום חתונתה, אבל ישנו בוטיק אחד בלונדון בו הסכום הזה יספיק בקושי לשמלת הכלולות. הסרט יעקוב אחר קרולין קסטיליאנו, מעצבת שמלות כלה עם תגי מחיר המיועדים לעשירים ולמפורסמים ברחבי העולם. נתלווה אליה ואל צוותה במהלך עונת הקיץ העמוסה, במהלכה ייפגשו עם נשים נרגשות המוכנות לבזבז מאות אלפי פאונד על היום השמח בחייהן.

23:00 לילה היסטורי עם קרייג פרגוסון | Join or Die With Craig Ferguson, ערוץ ההיסטוריה


קרייג פרגוסון, השחקן והמגיש הסקוטי חוזר עם תכנית פאנל חדשה, הבוחנת את ההיסטוריה מזווית צינית, שנונה ופרובוקטיבית, בסיוע מומחים וסלבריטאים, כמו ג'יי לנו, ג'ימי קימל ולארי קינג. מדי פרק, הפאנל באולפן דן בקטגוריה היסטורית בלתי-צפויה, כמו: מהו הסם המשפיע בהיסטוריה? איזה מועמד ניהל את מערכת הבחירות הנשיאותית האומללה ביותר? מהי העצה הרפואית הגרועה שניתנה מעולם? מי הלהקה המשפיעה ביותר אי-פעם? ציון איי.אם.די.בי.: 7.1/10

מדור "חדש ב-TV" מסכם את כל מה שחדש בערוצי הטלוויזיה, בהתאם לעדכונים המתקבלים מגופי התוכן והשידור. לעיתים נופלות טעויות בשל שינויים בלוחות המשדרים - נשמח אם תעדכנו אותנו לטובת הקוראים. כותב המדור מדרג רק את התכנים בהם צפה, אשר לחלקם אף ניתן למצוא ביקורת רחבה ומפורטת בהקלקת שם הסרט. מעוניינים להצטרף לצוות הכתיבה? צרו קשר !