לתפוס את בלייק, אננדה 2, השרשור, תא רדום – טרור אמריקני
יום שני, 11 במאי, 2015 / שי שגב

16:30 לתפוס את בלייק | Get Blake, ערוץ ניקלודיאון


סדרת אנימציה. הרפתקאותיו של בלייק מיירס, ילד הרפתקן העתיד להיות שומר גלקטי ולהגן על כדור הארץ מפני זן מסוכן של סנאיי חלל. העלילה מסתבכת כאשר הסנאים נשלחים אחורה בזמן כדי למנוע מבלייק מלהפוך למושיע המין האנושי.

21:30 אננדה 2, ערוץ Hot3


קומדיה רומנטית המספרת את סיפורה של אנה (דנה מודן), תרמילאית שהמסע שלה משתבש לאחר ששרשרת של תקלות מסיטה אותה מהדרך להימלאיה, ומובילה אותה לאזור שכוח אל בהודו, שם היא פוגשת את אמיר (קייס נאשף) ועומר (משה אשכנזי), שני נוודים מסתוריים שגוררים אותה להרפתקה ברחבי היבשת. בסוף העונה הראשונה, עליה אף זכתה מודן בפרס השחקנית הטובה ביותר ובתסריט הטוב ביותר בטקס פרסי הטלוויזיה לשנת 2012, מתאהבים אנה ואמיר ומגיעים לגסט האוס אותו קנו: אננדה (בהודית – אושר ושמחה). ספוילר - בעונה השנייה, אנה ואמיר מצפים לילד ומתכננים את המשך חייהם המשותפים בגסט האוס שלהם, אך במהרה מגלים שגם באננדה החיים הם לא גן עדן. אירוע לא צפוי מוציא אותם למסע מפתיע ומרגש ברחבי טורקיה ומעמיד את האהבה והזוגיות שלהם למבחן. יוצרת הסדרה ותסריטאית: דנה מודן. במאי: רם נהרי ("אהבה זה כואב", "מקימי").

22:00 השרשור | The Thread, ערוץ Yes דוקו


ההשפעה העמוקה שיש לסטאטוסים או ציוצים של חובבים באינטרנט על עולם העיתונות של היום. בעקבות הפיגוע במרתון בוסטון ב-2013, צייצני טוויטר וכותבי פוסטים (שהיו גם הראשונים לדווח על האירוע, ולא עיתונאים) - שמו לעצמם למטרה למצוא את האנשים שאחראים למעשה. החקירה האינטרנטית של הגולשים הובילה לגבר שהואשם בביצוע הפיגוע, מה ששינה את פני העיתונות לעד. אז מהם יחסי הגומלין בין מה שקורה ברשת לבין עיתונות? בימוי: גרג בארקר. 60 דקות, ארה"ב, 2014.

23:40 תא רדום - טרור אמריקני | Sleepr Cell - American Terror, ערוץ CBS דרמה


החלק השני במיני סדרה. סוכן FBI מוסלמי מגלה תא טרור נוסף בדרום קליפורניה אשר מתכנן להוציא לפועל מתקפה קטסטרופלית. במקביל אחד מחברי התא נמלט מארה"ב למזרח התיכון ומתכנן מבצע טרור נוסף במקביל למתרחש בארה"ב.

מדור "חדש ב-TV" מסכם את כל מה שחדש בערוצי הטלוויזיה, בהתאם לעדכונים המתקבלים מגופי התוכן והשידור. לעיתים נופלות טעויות בשל שינויים בלוחות המשדרים - נשמח אם תעדכנו אותנו לטובת הקוראים. כותב המדור מדרג רק את התכנים בהם צפה, אשר לחלקם אף ניתן למצוא ביקורת רחבה ומפורטת בהקלקת שם הסרט. מעוניינים להצטרף לצוות הכתיבה? צרו קשר !