היחידה 2, מר רובוט, סבנה, לצוד פילים, הליגה 7
חדש בטלוויזיה - יום רביעי, 11 במאי, 2016 / שי שגב

20:15 היחידה 2, ערוץ Hot3


מחזור ב' של היחידה פותח את שירותו הצבאי. בעונה השנייה של הסדרה, התגייסו עשרה מפורסמים חדשים: רמי קליינשטיין, אורנה דץ, עדי שילון, מושיק רוט, טהוניה רובל, אדל בספלוב, אורן חן ורפי אמזלג. היחידה החדשה עברה במהלך שירותה הצבאי מסע משעשע, מרגש ומרתק, רווי מלחמות אישיות וקרבות על הסולואים בחדר החזרות – עד כדי כך שזה איים לפרק את היחידה. במאי התיאטרון הנודע, משה קפטן, חזר קשוח מתמיד לתפקידו כבמאי הלהקה, ולא ריחם על אף אחד מחברי הלהקה – גם אם זה אומר להשעות, להדיח ואף להעיף הביתה את הסוררים. והכל במטרה אחת – להגיע מוכנים ומדוגמים למופע הגמר הגדול והחגיגי לעיני מאות חיילים ומשפחות הלהקה. בדרך אל מופע הגמר, נשלחו חברי היחידה להופיע בפני צה"ל ברחבי הארץ – חיל הצנחנים, חיל תותחנים, חיל השיריון וחטיבת כפיר. יוצר הסדרה: ירון ליכטנשטיין.

21:00 מר רובוט | Mr. Robot, ערוץ Hot פלוס


סדרת המתח של רשת USA ואולפני יוניברסל, בכיכובם של כריסטיאן סלייטר ("רומן על אמת") ורמי מאלק ("לארי קראון"). העלילה סובבת סביב אליוט, האקר ניו יורקי צעיר ומוכשר הסובל מחרדה חברתית ודיכאון. למעשה, הפריצה לחייהם הווירטואליים של אנשים אחרים מהווה את הקשר היחיד של אליוט עם הזולת. הוא רותם את כישוריו לטובת אנשים שמהם אכפת לו ומגן עליהם מאלה שרוצים לפגוע בהם. הוא מגויס על ידי אנרכיסט מסתורי המכנה עצמו 'מר רובוט', במטרה להפיל את אחד התאגידים הגדולים בעולם - אלא שעד מהרה הקשר ביניהם מסתבך מעבר 
לכל דמיון. כל פרקי העונה הראשונה בערוץ זה במרתון. העונה השנייה של הסדרה תעלה ב-Hot במקביל לארה"ב. ציון איי.אם.די.בי.: 8.8/10, מטה-קריטיק: 79/100, עגבניות רקובות: 96%/100%

22:00 לצוד פילים | Hunting Elephants, ערוץ Yes קולנוע ישראלי


קומדיה עטורת הכוכבים של רשף לוי. יונתן (גיל בלנק) בן ה-12 סובל מגמגום קל ומהתעללות של חבריו ללימודים. דניאל (צביקה הדר), אביו של יונתן, היה אחראי אבטחה בסניף בנק, ונפטר לפתע במהלך משמרתו כאשר יונתן לצדו. הבנק סירב לשלם למשפחה פיצויים או להפעיל את חברת הביטוח בגלל האותיות הקטנות בחוזה. האם, דורית (יעל אבקסיס), שנותרה שרויה בעוני, נענית לחיזוריו של מנהל סניף הבנק, דדי עטיה (משה איבגי), שנתן לה תמיכה כלכלית, ואת יונתן היא משאירה בהשגחתו של אליהו (ששון גבאי), סבו מצד אביו. עקב סכסוך בין הסב לבין דניאל בנו, עצם קיומו של הסב נודע ליונתן רק אחרי מות אביו. בצעירותו היה הסב לוחם בלח"י, ובמסגרת זו שדד בנקים כדי לממן את פעילות הארגון. הסב שוהה בבית אבות יחד עם חברו מימי הלח"י ניק (מוני מושונוב), ועם אשתו, רודה (רינה שיינפלד), השרויה בתרדמת. מייקל (פטריק סטיוארט), אחיה של רודה, הוא לורד אנגלי חסר כול, המנסה ללא הצלחה להתפרנס למחייתו כשחקן. דורית מודיעה לו טלפונית על מצבה של רודה, והוא מגיע ארצה ומצטרף לבית האבות. ביוזמתו ועל פי תכנונו של יונתן, שלמד מאביו את נוהלי האבטחה בבנק, חבורת הזקנים יוצאת אתו לשדוד את סניף הבנק כדי לנקום את מות האב ולהשיג כסף שיממן את משפחתו של יונתן ולימודיו בבית ספר למחוננים, את הטיפולים בסבתו, ניתוח עיניים לניק כדי לשפר את ראייתו החלשה, ומתן אמצעים ללורד לממן את פעילותו כשחקן. ניסיון שוד ראשון משתבש, לאחר שניק בהתרגשותו שיבש כליל את התוכנית. אליהו חוזר לשוד נוסף, הזוכה להצלחה. ישראל, 2013. סרט חביב, קליל ומשעשע, שהצליח מאוד בקופות בישראל. ציון:
 


23:30 הליגה 7 | The League 7, ערוץ Yes Oh


הקומדיה של רשת FXX חוזרת בעונה שביעית ואחרונה. ספוילר - בתחילה העונה, פיט פוגש את אשתו לשעבר, ג'ני מגיעה לדרפט בשיקאגו ונכנסת כ-VIP, קווין פוגש במקרה את מנהל קבוצת 'סיהוקס' ומרשון לינץ' מגיע לפגישת הדירקטוריון השנתית בחברתו של טאקו.


מדור "חדש ב-TV" מסכם את כל מה שחדש בערוצי הטלוויזיה, בהתאם לעדכונים המתקבלים מגופי התוכן והשידור. לעיתים נופלות טעויות בשל שינויים בלוחות המשדרים - נשמח אם תעדכנו אותנו לטובת הקוראים. כותב המדור מדרג רק את התכנים בהם צפה, אשר לחלקם אף ניתן למצוא ביקורת רחבה ומפורטת בהקלקת שם הסרט. מעוניינים להצטרף לצוות הכתיבה? צרו קשר !