החיים אחרי בת', מדוע מטוסים מתרסקים?
חדש בטלוויזיה - יום שלישי, 11 באוגוסט, 2015 / שי שגב

22:00 החיים אחרי בת' | Life After Beth, ערוץ Yes3


קומדיה רומנטית מסוג קצת אחר. זאק הצעיר בקושי מצליח להתמודד עם מותה של אהובתו בת', והנה מגיעות חדשות מסעירות עוד יותר – היא עדיין חיה, ולא ממש זוכרת את האירוע המצער שקרה לה. אבל השמחה מתחלפת בדאגה כאשר בת' מתחילה לפתח התנהגות מוזרה כמו כוח בלתי מוסבר, התקפי זעם, ותיאבון בלתי נשלט לבני אדם... שחקנים: אוברי פלאזה, דיין דיהאן, אנה קנדריק, מולי שנון, פול רייזר, ג'ון סי. ריילי. במאי: ג'ף בנה. ארה"ב, 2014. על אף המשחק הטוב של רוב חברי צוות השחקנים, הרעיון חלש ואורך הסרט מייגע עד אין קץ. ציון:
 


22:50 מדוע מטוסים מתרסקים? | ?Why Planes Crash, ערוץ 8


סדרה חדשה החוקרת את הסיבות להתרסקות מטוסים. באמצעות ראיונות עם ניצולים באורח-נס ממטוסים שהתרסקו, עם טייסים שחוו תאונות טיסה, עם חוקרי תאונות המסבירים כיצד מזג האוויר משפיע על מטוסים, מדוע לעיתים מטוסים סוטים ממסלולם ומתרסקים לתוך הרים או צוללים לתוך הים, אם הטייסים היום תלויים מידי בטייס האוטומטי – מנסה הסדרה להרגיע מעט את הרוחות. 8 פרקים, 45 דקות כל אחד, בשידור יומי.

מדור "חדש ב-TV" מסכם את כל מה שחדש בערוצי הטלוויזיה, בהתאם לעדכונים המתקבלים מגופי התוכן והשידור. לעיתים נופלות טעויות בשל שינויים בלוחות המשדרים - נשמח אם תעדכנו אותנו לטובת הקוראים. כותב המדור מדרג רק את התכנים בהם צפה, אשר לחלקם אף ניתן למצוא ביקורת רחבה ומפורטת בהקלקת שם הסרט. מעוניינים להצטרף לצוות הכתיבה? צרו קשר !