מאהבות 3, אנשי ההר 4, הצוללת הנאצית
חדש בטלוויזיה – יום רביעי, 11 בנובמבר, 2015 / שי שגב 

21:15 מאהבות 3 | Mistresses 3, ערוץ Yes דרמה


עונה חדשה לסדרה. בסיום העונה השנייה, עזבה אליסיה מילאנו (סאבי) את הסדרה, ובמקומה הצטרפה מאהבת חדשה: ג'ניפר אספוזיטו ("התרסקות", "ספין סיטי") שתגלם את קליסטה ריינס, בעלים ומנהלת של מותג אופנה יוקרתי, אשר חיה בסגנון חיים שתואם את הקריירה שלה. אך מתחת לפני השטח שוכנת בדידות גדולה, והחזות המצחיקה-מרושעת שלה, מסתירה אופי אפל וערמומי. ספוילר - העונה החדשה נפתחת מיד עם סיום העונה הקודמת, בחתונתם של ג'וס וסקוט על חוף הים. סאבי נעדרת, וג'וס מחפשת אחריה, ומבינה שעליה לקבל החלטה באשר להמשך יחסיה עם הארי. אפריל מספרת ללוסי את קורותיו של אביה, ומפגישה בינה ובין אחיה החורג, בנה של מירנדה. קארן מקבלת את תוצאות בדיקת ה-HIV, ופוגשת אישה שהיא מאמינה שנועדה להציל. הסדרה הוזמנה לעונה רביעית.

21:20 אנשי ההר 4 | Mountain Men 4, ערוץ ההיסטוריה


העונה החדשה של הסדרה ממשיכה לעקוב מקרוב אחר החיים המאתגרים של ששה גברים שנטשו את הבלי העולם המודרני, ומנסים לשרוד בכוח תושייתם באזורים הנידחים ביותר באמריקה. בעונה הנוכחית, אנשי ההר מתאוששים מהשלכותיה ההרסניות של מערבולת פולארית שפקדה את צפון אמריקה בחורף שעבר, והביאה לטמפרטורות הנמוכות ביותר שנמדדו אי-פעם. הדמויות הוותיקות - מרטי, טום, יוסטאס, ריץ' וקייל, לצד איש ההר החדש, מורגן, מתכוננות כבר בשלב מוקדם של העונה לחורף קשה נוסף. כדי לשרוד את המכות הבלתי-צפויות שיגיעו מכיוון הטבע, עליהם להסתגל ולהתאקלם כמה שיותר מהר לסביבתם – אחרת ימותו.

22:00 הצוללת הנאצית | Nazi U-Boat, ערוץ נשיונל ג'יאוגרפיק


השנה היא 1919. מלחמת העולם הראשונה הסתיימה. קרל דוניץ, חייל ותיק של צוללות הצבא הגרמני במלחמת העולם ה-1 מוחזק בכלא בריטי. כשהוא מחכה לשחרורו הוא כבר מדמיין מלחמה נוספת, מלחמה בה הוא מאמין שגרמניה תוכל לנצח בניצחון מוחץ. המפתח לניצחון יהיה ה'יו-בוט' (Untersee Boot | U-boat). דוניץ מנתח את תפקוד הצוללות במלחמת העולם ה-1 ומגיע למסקנה שגרמניה הייתה יכולה לנצח לו היו לה יותר צוללות. עם צי מספיק גדול של צוללות הוא מאמין כי הם יוכלו להטביע ספינות בקצב מהיר ממה שיוכלו ליצרם, כך להרעיב את אנגליה ולהביא לכניעתה. במלחמה הבאה דוניץ מאמין כי יוכל לייצר התקפת צוללות שתעצור את כוחות הברית. בשנות השלושים של המאה ה-20 דוניץ מתחיל בבניית הצוללות.

מדור "חדש ב-TV" מסכם את כל מה שחדש בערוצי הטלוויזיה, בהתאם לעדכונים המתקבלים מגופי התוכן והשידור. לעיתים נופלות טעויות בשל שינויים בלוחות המשדרים - נשמח אם תעדכנו אותנו לטובת הקוראים. כותב המדור מדרג רק את התכנים בהם צפה, אשר לחלקם אף ניתן למצוא ביקורת רחבה ומפורטת בהקלקת שם הסרט. מעוניינים להצטרף לצוות הכתיבה? צרו קשר !