גלובוס הזהב, דרום אפריקה - קו החוף, קווין דוראנט: אחרי הפלייאוף, ציצים
יום שני, 12 בינואר 2015 / שי שגב

03:00 גלובוס הזהב, Yes1


טינה פיי ו-איימי פוהלר, מי שהנחו בכישרון רב את טקס גלובוס הזהב ב-2013 וב-2014, מתאחדות פעם נוספת, להנחיית טקס גלובוס הזהב 2015: הטקס ה-72. השידור המתורגם ישודר ביום שני בשעה 21:00 בערוץ Yes Oh.

19:00 דרום אפריקה – קו החוף | Shoreline, ערוץ הטיולים


מסע בן 3,000 קילומטרים לאורך קו החוף הדרום אפריקני. הסדרה תתמקד באטרקציות השונות של כל איזור תוך התעמקות במשאביו הטבעיים ובהיסטוריה של היוצרותו. הפרק הראשון ייפתח במסע ממקורותיו של נהר גרייפ עד למפרץ למברט. מאוחר יותר בחוף המערבי הנודע, בו קסמו של העולם הישן עוד שורר בין בקתות דייגים לבנות. בהמשך ביהלום הנוצץ של דרום אפריקה, קייפטאון, שם נסקור את מערכת הביוב הסודית של העיר; לאחר מכן במפרץ אנגולס, את הפלורה הייחודית לאיזור ויערות תת-מימיים. העיר הגדולה הנוספת היא פורט-אליזבת': צוות הסדרה ייקח אותנו לביקור בבית ספר לתעופה ואל מרכז התעשייה המוטורית בעיר. כמו כן, אגדת קריקט מקומית וביקור באחד הפארקים הגדולים בדרום אפריקה. יעדים אחרים בסדרה: דורבן, הנמל ההומה ביותר בדרום אפריקה; חוף הדולפין, חוף הפיל, ג'ונגל קוואזולו-נאטאל, פורט אדוארד, מפרץ קוסי ועוד. דרום אפריקה, 2012, 13 פרקים, 42 דקות כל פרק.

22:00 קווין דוראנט: אחרי הפלייאוף | The Offseason: Kevin Durant, ערוץ Yes דוקו


תיעוד עצמי מרתק של חייו של כוכב הכדורסל קווין דוראנט, מקבוצת אוקלוהומה-סיטי ת'אנדר – מרגע סיום עונת ה-NBA במאי, ועד התייצבותו במחנה האימונים לעונה הבאה בסוף ספטמבר. מצלמות ומיקרופונים מלווים את דורנט במשך הקיץ כולו, ואלה מביאים מבט ללא פילטרים על מה שעובר על אחד השמות הגדולים ביותר בעולם הכדורסל, מהרגע שמסתיימת עונת הכדורסל המקצוענית התובענית והמפרכת, ועד תחילתה של העונה הבאה. בימוי: ברנדן ואמט מאלוי. 51 דקות, ארה"ב, 2014.

23:00 ציצים | Boobs, ערוץ 8 (הוט)


פרשס מויר, דוגמנית בריטית בת 25, מרגישה שהחזה הקטן שלה מונע ממנה להתקדם ולקבל תפקידים. היא מחליטה לעבור ניתוח הגדלת חזה מבלי לספר למשפחה ולעבור לניו יורק כדי לנסות להגשים את חלומה- להצטלם ל'פלייבוי'. הדוגמנית עוברת מלונדון לניו יורק כדי לקדם את הקריירה שלה, שלא מתפתחת כפי שקיוותה. היא מחליטה שהדרך המהירה והטובה ביותר להצלחה היא לעבור ניתוח להגדלת חזה. הסרט עוקב אחר פרשס בזמן ההכנות, התהליך עצמו, הקשיים שלה ושל בן זוגה לאחר הניתוח, והשינויים הדרמטיים והלא צפויים שהגיעו בעקבותיו. 74 דקות, ארה"ב, 2014.

מדור "חדש ב-TV" מסכם את כל מה שחדש בערוצי הטלוויזיה, בהתאם לעדכונים המתקבלים מגופי התוכן והשידור. לעיתים נופלות טעויות בשל שינויים בלוחות המשדרים - נשמח אם תעדכנו אותנו לטובת הקוראים. כותב המדור מדרג רק את התכנים בהם צפה, אשר לחלקם אף ניתן למצוא ביקורת רחבה ומפורטת בהקלקת שם הסרט. מעוניינים להצטרף לצוות הכתיבה? צרו קשר !