איפה את חי, סודות הבית הלבן, פשע מתוק, סרוגייט, Ex on the Beach, Veep
יום חמישי, 12 במרץ 2015 / שי שגב

21:00 איפה אתה חי?, ערוץ 1


סדרת דרמה בת 8 פרקים המגוללת סיפורו של צעיר בוכרי שנאלץ לבחור בין נאמנות למשפחתו ולמנהגים הייחודיים לעדה, לבין רצונותיו האישיים להגשים את עצמו ולהיות ישראלי כמו כולם. שחקנים: רבקה מיכאלי, עדי הימלבלוי, לירז צ'רכי, טוביה צפיר, יגאל עדיקא, ענת עצמון, גאלה קוגן ועוד. יוצרי הסדרה - חי דוידוב, רונן דוידוב, צפריר קוחנובסקי. תסריטאי ראשי - גיא סידיס. במאי – ירון שילון. אורך כל פרק - כ-42 דקות.

21:45 סודות הבית הלבן | The Hidden White House, ערוץ ההיסטוריה HD

לפרטים נוספים, ראו יום שני, 16 בפברואר, 2015, בשעה 20:30 בערוץ ההיסטוריה

22:00 פשע מתוק | Hard Boiled Sweets, ערוץ MGM HD


פשע. חבורה של פושעים, סרסורים, זונות, גנבים ושאר אנשי שוליים, יוצאים למסע בעקבות מזוודה שבתוכה מיליון ליש"ט. עם: פיליפ ברטיני. בימוי: דייויד ל.ג'י יוז. בריטניה, 2012. בלאגן עלילתי אחד גדול עם אוסף עצום של קלישאות, תוך ניסיון פתטי לחקות את סרטיו של גיא ריצ'י. ציון: 


22:00 סרוגייט | Surrogate, ערוץ הקולנוע הישראלי


אילי הוא גבר בן 32 המתקשה ביצירת קשרים עם נשים והגר היא סרוגייט, בת זוג חלופית בטיפול מיני מעשי. הם נפגשים פעם בשבוע ומתרגלים יחסים אינטימיים בתנאי מעבדה. הזוגיות המדומה שנוצרת ביניהם מביאה לחשיפה הדדית פיזית ורגשית ומעלה פחדים שהודחקו בעולם האמיתי. השינויים החלים בו בעקבות הטיפול והסודות הנחשפים במהלכו מטלטלים לא רק את חייו שלו אלא גם את חיי משפחתו. שחקנים: אמיר וולף, לנה אטינגר, רוזינה קמבוס, ליאת גליק. במאית: טלי שלום עזר. ישראל, 2008. זוכה פרס הסרט הטוב ביותר בפסטיבל הבינלאומי לסרטי נשים רחובות 2008.

23:00 Ex on the Beach, ערוץ MTV


ריאליטי שידוכים עם טוויסט. ארבעה רווקים וארבע רווקות מבלים את חופשת הקיץ שלהם בגן עדן שמשי ומחפשים אחר אהבה בכל המקומות הנכונים. ישנה רק בעיה אחת. כל אחד מהמשתתפים מלווה באקס שלו, הנמצא שם על מנת לנקום או כדי להצית מחדש את האהבה שכבתה.

Veep, ערוצי YES VOD


הקומדיה הסאטירית זוכת שלושה פרסי האמי של HBO. ג'וליה לואי דרייפוס מגלמת את סלינה מאייר, סנאטורית לשעבר המקבלת על עצמה לכהן בתפקיד האדם השני הכי חשוב בארה"ב, סגנית הנשיא. התפקיד, מסתבר, אינו דומה בדבר למה שדמיינה או למה שהזהירו אותה מפניו. VEEP (כינוי אמריקאי ל-Vice President, סגן הנשיא) עוקבת אחר מאייר והסגל שלה, כשהם מנסים להשאיר את חותמם ומורשתם אחריהם, מבלי להילכד במשחק הפוליטי היום-יומי, שמאפיין את וושינגטון.

מדור "חדש ב-TV" מסכם את כל מה שחדש בערוצי הטלוויזיה, בהתאם לעדכונים המתקבלים מגופי התוכן והשידור. לעיתים נופלות טעויות בשל שינויים בלוחות המשדרים - נשמח אם תעדכנו אותנו לטובת הקוראים. כותב המדור מדרג רק את התכנים בהם צפה, אשר לחלקם אף ניתן למצוא ביקורת רחבה ומפורטת בהקלקת שם הסרט. מעוניינים להצטרף לצוות הכתיבה? צרו קשר !