למה זה מגיע לי?, אני אוהבת רוק'נרול, הימים האחרונים של הנאצים
חדש בטלוויזיה - יום שבת, 12 בספטמבר, 2015 / שי שגב

22:00 למה זה מגיע לי? | Qu'est-Ce Qu'on A Fait Au Bon Dieu, ערוץ Yes3


קומדיה צרפתית מצחיקה ופרועה. לקלוד ולמארי יש ארבע בנות, שלוש מהן כבר נשואות - אחת למוסלמי, שנייה ליהודי ושלישית לסיני. על פניו כולם חיים בשלום זה עם זה, אבל האמת שמתחת לפני השטח היא - לזוג המבוגר קצת מסובך עם כל הגיוון הזה, ולא ייקח הרבה זמן עד המפגש המשפחתי הטעון הראשון בו העניינים יצאו מכלל שליטה... שחקנים: כריסטין קלאבייה, שנטאל לובי, ארי אביטן, פרדריק בל, אלודי פונטאן. במאי: פיליפ דה שוברון. צרפת, 2014. 
אם חשקתם בשעה וחצי של בידור ושעשועים מול הרבה אי תקינות פוליטית – זה הסרט בשבילכם. ציון: 

22:15 אני אוהבת רוק'נרול | The Runaways, ערוץ לייפטיים


קריסטן סטיוארט ("דמדומים"), דקוטה פאנינג ומייקל שאנון ("אימפריית הפשע") בדרמת רוק, המתארת בצורה מלוכלכת ואמיתית את סיפורה של להקת הרוק הנשית משנות ה-70, שממנה יצאה ג'ואן ג'ט. בשנים שבהן רוק נשי לא היה דבר מובן מאליו, ג'ואן ג'ט רצתה להיות חלוצה. היא הקימה את להקת The Runaways, שכל חברותיה היו ילדות רעות. הסרט מתמקד בג'ט - מייסדת הלהקה, ובסולנית הלהקה - שרי קרי. הסרט מבוסס על ספר אוטוביוגרפי, מאת קרי. את הסרט ביימה וכתבה במאית הקליפים המפורסמת: פלוריה סיגיסמונד. ארה"ב, 2010. אם ציפיתם לביוגרפיה מעמיקה - לא תקבלו את זה בסרט זה, אך כן משחק טוב ומוזיקה טובה. ציון: 


23:00 הימים האחרונים של הנאצים | The Last Days of the Nazis, ערוץ ההיסטוריה


סדרת דוקו-דרמה מרתקת, המגוללת סיפור שכמעט ולא סופר ולא שודר מעל מרקעי הטלוויזיה - ההיסטוריה האפלה של התנועה הנאצית – מנקודת המבט של הנאצים עצמם. ב-1945, לאחר כניעתה של גרמניה הנאצית בתום שש שנות מלחמה עולמית עקובה מדם, עצרו בעלות הברית אלפי נאצים-לשעבר לצורכי תשאול ותחקור. החקירות מאירות העיניים הללו, נשכחו עם השנים ונזנחו בשולי דפי ההיסטוריה. יוצרי הסדרה עושים שימוש נרחב בחומרי החקירה הללו, ומציגה באופן דרמטי וחסר תקדים, עדויות מצמררות של מפקדי מחנות השמדה, מומחי תעמולה, רופאים, גנרלים ואדריכלים נאציים, וכן חברי תנועת הנוער ההיטלראי, המעניקים לצופים תובנה מעמיקה על דרך החשיבה של הגרמנים, בשנות משטרו האפל של היטלר.

מדור "חדש ב-TV" מסכם את כל מה שחדש בערוצי הטלוויזיה, בהתאם לעדכונים המתקבלים מגופי התוכן והשידור. לעיתים נופלות טעויות בשל שינויים בלוחות המשדרים - נשמח אם תעדכנו אותנו לטובת הקוראים. כותב המדור מדרג רק את התכנים בהם צפה, אשר לחלקם אף ניתן למצוא ביקורת רחבה ומפורטת בהקלקת שם הסרט. מעוניינים להצטרף לצוות הכתיבה? צרו קשר !