קאסל 8, לצוד את היטלר, אלמנטרי 4
חדש בטלוויזיה – יום חמישי, 12 בנובמבר, 2015 / שי שגב

22:00 קאסל 8 | Castle 8, ערוץ Yes אקשן


עונה חדשה לסדרת האקשן הקומית. ספוילר - שני הפרקים הראשונים בעונה מספרים את אותו סיפור מנקודות המבט השונות של קאסל ובקט: בעוד העונה הקודמת החלה כשקאסל נעדר ובקט מחפשת אחריו, העונה החדשה נפתחת בהיעלמותה המסתורית של קייט בקט (שקודמה לתפקיד קפטן), הנמצאת ככל הנראה במנוסה, לאחר ששיקרה לקאסל על מקום המצאה. במהלך חקירתו וחיפושיו, קאסל מגלה שאשתו נכנסה שוב לנבכי חקירתה נגד הסנטור לשעבר והאסיר בהווה, ויליאם בראקן, שרצח את אימה, בעקבות מידע חדש שהגיע לידיה. בהמשך, צפוי הזוג האוהב לעבור מכשולים בחיי הנישואין, ואף פרידה.

22:10 לצוד את היטלר | Hunting Hitler, ערוץ ההיסטוריה + ערוץ ההיסטוריה HD


האם ייתכן שהיטלר לא מת בבונקר בברלין והצליח להימלט מגרמניה? ואם כן, להיכן נמלט? כיצד הצליח לחמוק מידי בעלות הברית? בתחילת שנת 2014, הסירה סוכנות ה-FBI את הסיווג סודי ביותר ממאות מסמכים חשאיים, מהם עולה, כי ייתכן והיטלר לא התאבד בבונקר שלו בברלין לקראת סוף מלחמת העולם השנייה, אלא נמלט לדרום אמריקה לאחר נפילתה הסופית של גרמניה וכניעתה לבעלות הברית. מצוידים במסמכי ה-FBI הדרמטיים, שזה עתה הותרו לפרסום, יוצא צוות חוקרים, בלשים וציידי נאצים במטרה להגיע לשורש האמת, ובתקווה לפענח את המסתורין האופף את מותו של אחד המנהיגים השפלים והרשעים בהיסטוריה העולמית. לצורך כך, ייעזרו החוקרים הללו בטכנולוגיית בילוש חדישה ביותר וישתמשו בשלל טקטיקות מוכחות המשמשות לחקירת מקרי מוות שנחשדים כמבוימים: מעקב אחר תנועות פיננסיות, ניסיון לגלות היכן נראה מושא החקירה לאחרונה, קריאת דיווחים של עדי ראייה, בדיקת כל ממצא פורנזי אפשרי שבנמצא.

22:45 אלמנטרי 4 | Elementary 4, ערוץ Yes אקשן


עונה חדשה לעיבוד המודרני לעלילותיו של הבלש שרלוק הולמס. ספוילר - לאחר ההתמוטטות שחווה, הולמס מנסה לשקם את חייו. שותפתו עם ווטסון וייעוצם למשטרה עומדים בסכנה לאחר פעולותיו האלימות. בזמן שהוא ממתין להחלטה אם יוגש נגדו כתב אישום פלילי, נופל לחיקו תיק חקירת רצח של אישה, שלמראית עין ראשונית נראה שנרצחה על ידי בעלה. החקירה מסיחה את דעתו מההמתנה מורטת העצבים, ומהגעתו המאיימת של אביו, מורלנד הולמס (ג'ון נובל, "סליפי הולו", "פרינג'").

מדור "חדש ב-TV" מסכם את כל מה שחדש בערוצי הטלוויזיה, בהתאם לעדכונים המתקבלים מגופי התוכן והשידור. לעיתים נופלות טעויות בשל שינויים בלוחות המשדרים - נשמח אם תעדכנו אותנו לטובת הקוראים. כותב המדור מדרג רק את התכנים בהם צפה, אשר לחלקם אף ניתן למצוא ביקורת רחבה ומפורטת בהקלקת שם הסרט. מעוניינים להצטרף לצוות הכתיבה? צרו קשר !