זאב צעיר 4, ג'יימס מאי: מכוניות להמונים, סיפורי תל אביב, אחות סיוט
יום שישי, 13 במרץ 2015 / שי שגב 

16:30 זאב צעיר 4 | Teen Wolf 4, ערוץ Hot3


הסדרה העל-טבעית ממשיכה לעונה הרביעית. ספוילר - סקוט, סטיילס (דילן או'בריאן, "הרץ במבוך"), לידיה (הולנד רודן) וקירה (ארדן צ'ו) שבים ללימודים עם יותר דאגות אנושיות מעל-אנושיות, עדיין מחלימים מהאובדן הטראגי ומנסים לעזור לחברתם מליה (שלי הניג, "המעגל הסודי") להשתלב מחדש בחברה. הקימה לתחייה המפתיעה של קייט ארג'נט (ג'יל וגנר, "ג'ונברג") מביאה איום נוסף לביקון הילס, לצד הגעתו של אויב מסתורי נוסף. לתפקידי אורח מגיעים טמילין טומיטה ("היום שאחרי מחר") והשחקנית הישראלית מאיה עשת. בעקבות הצלחתה, חודשה הסדרה ביולי האחרון לעונה חמישית.

16:55 ג'יימס מאי: מכוניות להמוניםJames May's Cars of the People, ערוץ אגו


ג'יימס מאי, צלע אחת ממשולש המגישים של תכנית הרכב האגדית, בוחן כיצד הפכה המכונית לחלק בלתי נפרד מחיי היומיום שלנו. במהלך פרקי הסדרה יבחן מאי את השפעתם של דיקטטורים על המוביליזציה של ההמונים, יחקור את ההיסטוריה הצבעונית והמפתיעה של המראה לרכב ויסקור את עולמן של מכוניות היוקרה.

22:00 סיפורי תל אביבTel Aviv Stories, ערוץ הקולנוע הישראלי


שלושה סיפורים על שלוש נשים צעירות שחיות בעיר הגדולה. הפרק הראשון: 'שרונה מותק' - 24 שעות בחייה של מעצבת ומסגננת תצוגות אופנה (יעל אבקסיס), שקשה לה להסתדר עם כל הגברים המחזרים אחריה ורוצים בתשומת לבה המלאה. הפרק השני: 'מבצע חתול' - סופי (רותי גולדברג) היא עיתונאית במקומון תל-אביבי, הנמצאת במשבר, ורק גור חתולים קטן שנתקע בסבכת הביוב מצית מחדש את רצון החיים שלה. הפרק השלישי: 'גט' - תקווה (ענת וקסמן שקיבלה פרס אופיר על תפקידה בסרט), היא שוטרת במגדל שלום, הנתקלת בבעלה החמקן שנעלם לפני כמה שנים והותיר אותה עגונה, היא חייבת לתפוס את הנבל ושום דבר לא יעצור בעדה, גם לא החוק. במאיות: אילת מנחמי ונירית ירון. ישראל, 1992. זוכה 4 פרסי אופיר. הסרט היה מאוד משעשע ורלוונטי בזמנו, כשיצא לקולונוע. גם היום, הדרמה ברקע תקפה מתמיד. ציון: 22:00 אחות סיוט | A Sister's Nightmare, ערוץ לייפטיים


נטשה הנסטרידג' ("מין מסוכן") קלי רתרפורד ("אחת שיודעת") מככבות כאחיות במותחן קלאסי. שוטרת מנסה להגן על אחייניתה, כשאחותה הגדולה והמסוכנת יוצאת מבית חולים לחולי נפש ורוצה לפגוע בבתה הצעירה ובארוסה בכל מחיר. עם: מת'יו סטל ("אחת שיודעת").

מדור "חדש ב-TV" מסכם את כל מה שחדש בערוצי הטלוויזיה, בהתאם לעדכונים המתקבלים מגופי התוכן והשידור. לעיתים נופלות טעויות בשל שינויים בלוחות המשדרים - נשמח אם תעדכנו אותנו לטובת הקוראים. כותב המדור מדרג רק את התכנים בהם צפה, אשר לחלקם אף ניתן למצוא ביקורת רחבה ומפורטת בהקלקת שם הסרט. מעוניינים להצטרף לצוות הכתיבה? צרו קשר !