טקס ה-KCA 2017, הגל החמישי
חדש בטלוויזיה – יום שני, 13 במרץ, 2017 / שי שגב

18:00 טקס ה-KCA 2017, ערוץ ניקלודיאון


טקס פרסי הילדים החשוב בעולם שב גם השנה עם השמות החמים ביותר מעולם המוסיקה, הקולנוע והטלוויזיה. המתאבק ושחקן הקולנוע ג'ון סינה יגיש את האירוע הגרנדיוזי, שיכלול ארחים מיוחדים והופעות מוסיקליות מפתיעות. בין המועמדים: בן אפלק, ג'סטין טימברלייק, וויל פרל, כריס אוונס, ג'ייס נורמן ואחרים.

22:00 הגל החמישי | The 5th Wave, ערוץ Hot גולד


מותחן מדע בדיוני פוסט-אפוקליפטי, המבוסס על רומן מאת ריק ינסי. הציביליזציה הנותרת על פני כדור הארץ לאחר ארבעה גלים של מתקפות חייזרים קטלניות, חיה באימה מתמדת ומתאמצת לשרוד. אדם לאדם זאב ואין איש בוטח בחברו. זאת משום שהחייזרים, המכונים 'האחרים' - למרות חזותם האנושית, מתכוונים להתבסס על פני הכוכב ולא להותיר מקום לבני האדם. קייסי סאליבן, נערה צעירה מאוהיו, יוצאת למסע ארוך מצוידת בנשק ומטרתה אחת: להתאחד עם אחיה הצעיר שנעלם באחת המתקפות ולהגן עליו מפני 'האחרים'. כל זאת כאשר האיום של הגל החמישי מרחף ממעל. כשקייסי מגיעה ליער, היא פוגשת את אוון - צעיר בן גילה שמציע את עזרתו, אבל האם באמת כדאי לבטוח בו?... שחקנים: קלואי גרייס מורץ, ליב שרייבר, רון ליווינגסטון. בימוי: ג'יי בלייקסון ("איפה אליס?"). ארה"ב, 2016. ניסיון כושל לחקות סדרות סרטים דיסטופיות, תוך עלילה לא אחידה, תסריט מחורר ואפילו אפקטים שאינם מרשימים. ציון: 

מדור "חדש ב-TV" מסכם את כל מה שחדש בערוצי הטלוויזיה, בהתאם לעדכונים המתקבלים מגופי התוכן והשידור. לעיתים נופלות טעויות בשל שינויים בלוחות המשדרים - נשמח אם תעדכנו אותנו לטובת הקוראים. כותב המדור מדרג רק את התכנים בהם צפה, אשר לחלקם אף ניתן למצוא ביקורת רחבה ומפורטת בהקלקת שם הסרט. מעוניינים להצטרף לצוות הכתיבה? צרו קשר !