שומרי החלומות, רובוטריקים בהסוואה, לאהוב אותי, משחקי הכס 5, לא עשיתי את זה, הויקינגים 3
יום שני, 13 באפריל, 2015 / שי שגב

16:15 שומרי החלומות | Dream Defenders, ערוץ הילדים


סדרת אנימציה העוקבת אחר עלילותיהם של זאק וזואי – זוג תאומים שנכנסים אל עולם החלומות בעזרת מחשב העל זאוס על מנת לעזור לחולמים להתמודד עם הבעיות והסיוטים שלהם. במקביל, על התאומים למנוע מאייסלה, מלכת עולם החלומות, ועוזריה לעבור לעולם האמיתי ולהשתלט עליו.

17:25 רובוטריקים בהסוואה | Transformers Robots in Disguise, ערוץ הילדים


הסדרה המיתולוגית חוזרת בגרסה מחודשת, מותחת יותר, מצחיקה יותר ועם צוות חדש. כאשר מופיע צבא חדש של שקרניקים, אויביהם הנצחיים של הרובוטריקים, המאיימים על כדור הארץ ותושביו – מתגבש צוות חדש של רובוטריקים, במטרה להילחם ולעצור את הצבא המרושע. ציון איי.אם.די.בי.: 7.2/10

21:55 לאהוב אותי | Love Me, ערוץ 8


הסרט מביא נקודת מבט מצחיקה, נוגעת ללב ובלתי נשכחת למסע השערורייתי בו אנשים לוקחים חלק למציאה אהבה. האם אפשר למצוא אהבה דרך הזמנת כלה בדואר? או שמדובר בהונאה? הסרט עוקב אחרי גברים מערביים ונשים אוקראיניות בדרכם למסע בלתי צפוי ומרתק בחיפוש אחר אהבה בדרכים מודרניות. 94 דקות, ארה"ב, 2014.

22:00 משחקי הכס 5 | 5 Game Of Thrones, ערוץ Yes Oh


הסדרה המדוברת זוכת האמי מבית HBO, שהפכה לתופעה טלוויזיונית ענקית, חוזרת בעונה חדשה עמוסת קווי עלילה מרתקים, סוחפים, רוויי דם ותככים. לאחר המיתות המפתיעות ומזעזעות מהעונה הקודמת (ג'ופרי בראת'יון, הנסיך אוברין, שיה, טיווין לאניסטר), נפתחת העונה החמישית בניסיונם של גיבורים רבים ברחבי ווסטרוז, למלא את החלל שנוצר. ספוילר - בטירת שחור מתאמץ ג'ום סנואו לאזן את הדרישות של משמר הלילה, מול דרישותיו של סטאניס בראת'יון, שהגיע זה עתה ומחשיב את עצמו למלך החוקי של ווסטרוז. באותו הזמן, סרסיי נאבקת להמשיך ולאחוז בשליטתה של משפחת לאניסטר, לאחר מותו של טייוין, כשמסביבה בני משפחת טיירל המשחרים לטרף וצמיחתן של קבוצות דתיות בקינגס לנדינג, בעוד ג'יימי יוצא למשימה סודית. מעבר לים הצר, אריה מנסה לאתר חבר ותיק ואילו טיריון הנמלט מוצא לעצמו מטרה חדשה. ובעוד הסכנה במירין מתגברת, דיאנריס טרגריין מבינה שאחיזתה ההולכת ונחלשת בעיר מצריכה הקרבות קשות.

22:50 לא עשיתי את זה | I Didn't Do It, ערוץ CBS ריאליטי


הסדרה מציגה את הצד האפל של המערכת אשר כולאת מדי שנה אלפי אנשים חפים מפשע ואת התהליך שהם עוברים מהניסיון לשקם את חייהם לאחר השחרור ועד החיפוש הבלתי פוסק אחר האשם הנכון.

23:00 הויקינגים 3 | Vikings 3, ערוץ Yes Oh


הדרמה של ערוץ ההיסטוריה האמריקני חוזרת בעונה חדשה. ספוילר - העונה החדשה מביאה עימה שאיפות חדשות. צבאו של רגנר יוצא לכבוש את צרפת, שהיא עודנה חלק מהאימפריה הרומאית, בראש 100 ספינות. השמועות מדברות על מותה של דמות חשובה ומרכזית ומיתות נוספות במהלך העונה. רגנר עתיד לפגוש את ארלנדור, בנו של המלך הוריק ולחוס על חייו, אך החלטה זו עתידה להוכיח את עצמה כטעות גדולה מאוד. אל העונה החדשה יצטרף בן רובסון בתפקיד סגנה של לגרטה, אותו היא משאירה אחראי על הכוחות בעת שהיא יוצאת עם רגנר לפשיטות, אך מגלה במהרה שיש לו תוכניות אחרות משלה. ג'אני ז'אק הבריטית תגלם את ג'ודית, ביתו של המלך אלא, ואימו של בדמות ההיסטורית הנודעת, אלפרד הגדול. קווין דורנד ("הנגיף") יגלם זר מסתורי שאינו מי שהוא נראה, והשחקנית הצרפתייה, מורגנה פולנסקי (ביתו של רומן פולנסקי), תגלם את הנסיכה גיסלה, ביתו של קיסר צרפת והיועצת שלו.

מדור "חדש ב-TV" מסכם את כל מה שחדש בערוצי הטלוויזיה, בהתאם לעדכונים המתקבלים מגופי התוכן והשידור. לעיתים נופלות טעויות בשל שינויים בלוחות המשדרים - נשמח אם תעדכנו אותנו לטובת הקוראים. כותב המדור מדרג רק את התכנים בהם צפה, אשר לחלקם אף ניתן למצוא ביקורת רחבה ומפורטת בהקלקת שם הסרט. מעוניינים להצטרף לצוות הכתיבה? צרו קשר !