עוזרות בית נחושות 4, הסיפורים מאחורי הסדרות
חדש בטלוויזיה – יום שני, 13 ביוני, 2016 / שי שגב

21:15 עוזרות בית נחושות 4 | Devious Maids 4, ערוץ Yes דרמה


עוזרות הבית שבות בעונה חדשה. ספוילר - העונה תתחיל שישה חודשים לאחר סיום העונה השלישית שבסופה נשארו מספר שאלות פתוחות: מה עלה בגורלו של אדריאן לאחר הפיצוץ באחוזת פאוול? מה קרה לתינוקה של זוילה? מה יקרה לכרמן לאחר מותו של סבסטיאן ומה קרה לתינוק שמסרה לאימוץ? בעונה החדשה יענו השאלות האלו ועוד: מריסול תתמוך באוולין לאחר שינוי גדול שחל בחייה, מזגה החייכני והחיובי של רוזי דורם לבוסית החשה שלה לקנא בה, ג'נביב צריכה להסתגל לניהול משק הבית ללא ההומור הכן והחריף של זוילה, כרמן ממשיכה לרדוף אחר חלום קריירה השירה שלה, עד שדניאלה בת דודתה מגיעה לעיר וגורמת לזעזועים. מריסול מתחילה מערכת יחסים חדשה עם פיטר (ג'יימס דנטון, "עקרות בית נואשות"), שהופכת במהרה למשולש סבוך, כשאהובה מן העבר ג'ס, חוזר. באחד הפרקים בעונה, תשתתף אווה לנגוריה בתפקיד עצמה.

23:00 הסיפורים מאחורי הסדרות | Behind the Story with the Paley Center, ערוץ 8


הכוכבים הגדולים והיוצרים של הסדרות הפופולריות ביותר בטלוויזיה חושפים את סודות המקצוע. עם: כוכבי "מד מן", "כתום זה השחור החדש", "מינדי", "הסקס של מאסטרס" ועוד. בהנחיית עיתונאים מהתעשייה, הסדרה חותרת למצוא את הסיפורים האינטימיים והסנסציוניים ביותר מאחורי הסיפורים שעיצבו את התרבות שלנו. סדרה בת 12 פרקים בשידור יומי, 45 דקות כל אחד.

מדור "חדש ב-TV" מסכם את כל מה שחדש בערוצי הטלוויזיה, בהתאם לעדכונים המתקבלים מגופי התוכן והשידור. לעיתים נופלות טעויות בשל שינויים בלוחות המשדרים - נשמח אם תעדכנו אותנו לטובת הקוראים. כותב המדור מדרג רק את התכנים בהם צפה, אשר לחלקם אף ניתן למצוא ביקורת רחבה ומפורטת בהקלקת שם הסרט. מעוניינים להצטרף לצוות הכתיבה? צרו קשר !