אנשי הביצות 6, האישה הנעלמת, מדור התגובות, אהבה כשרה
חדש בטלוויזיה - יום חמישי, 13 באוגוסט, 2015 / שי שגב

00:30 אנשי הביצות 6 | Swamp People 6, ערוץ ההיסטוריה


גרסת העולם האמיתי של "גברים במלכודת" חוזרת לעונה שישית. הפעם האתגרים גדולים יותר, התנינים מסוכנים יותר והמתחרים נחושים מתמיד לצוד את שללם: צאצאי המתיישבים דוברי הצרפתית שגורשו לכאן על ידי הבריטים לפני למעלה מ-200 שנה. מדי שנה ניתן היתר ציד בן 30 יום במטרה לווסת ולרסן את התרבות של אוכלוסיית התנינים באזור, שעלולה להוות סיכון לחיי התושבים בהיעדר פיקוח כלשהו. כך, יכולים אנשי הביצות להרוויח בחודש אחד שכר שמספיק לחצי שנה - זאת בתנאי ששום דבר לא משתבש, באחת העבודות המסוכנות ביותר בעולם.

21:30 האישה הנעלמת | The Invisible Woman, ערוץ Yes1


דרמה היסטורית המתארת את סיפורו של הרומן האסור שניהל הסופר צ'ארלס דיקנס. בשיא הקריירה שלו דיקנס פוגש באישה צעירה ומורכבת ההופכת לפילגש שלו. הרומן הסוחף פותח בפניה דלת לעולם חדש, אך מעלה המון לבטים ומאיים לפגוע בשמו של הסופר. שחקנים: רייף פיינס, פליסיטי ג'ונס ("התאוריה של הכל"), קריסטין סקוט תומס. במאי: רייף פיינס. אנגליה, 2013. 
רייף פיינס ופליסיטי ג'ונס נפלאים בתפקיד הראשיים, אבל העלילה ארוכה ומפותלת. ציון: 

22:15 מדור התגובות | The Comment Section, ערוץ !E


תכנית קומית חדשה, בהפקתו של ג'ואל מקהייל ("מרק הוליוודי"), שתסקר את הסיפורים הגדולים של השבוע האחרון, ואת כל התגובות המצחיקות והמוזרות ביותר שנכתבו עליהם ברשתות החברתיות. הקומיקאי מייקל קוסטה ינחה את התכנית, שלא תחשוש לצלול לאזורים ההזויים ביותר ברשת, ותיתן זווית חדשה לאירועים שהעסיקו אותנו בימים האחרונים.

22:25 אהבה כשרה | Kosher Soul, ערוץ לייפטיים


סדרת ריאליטי חדשה, שעוקבת אחר הזוגיות המפתיעה בין מפיק היפ הופ אפרו-אמריקני, שמחליט להתגייר בשביל ארוסתו היהודייה. אוניל החליט להתגייר בשביל אהובתו היהודייה והסקסית למרות שעולמותיהם שונים לחלוטין ואפילו מתנגשים. באותה נשימה, מרים מוכנה לנסות ללמוד מסורות דרומיות ולשלב אותן בתוך חייה על מנת שהם ימצאו את האיזון. התוצאה היא הצצה משעשעת ונוגעת ללב לתוך מערכת יחסים של שני אנשים שהחליטו, למען אהבת חייהם, שהם מוכנים להתגבר על מכשולים חברתיים, דעות קדומות, ופחדים של משפחותיהם שיאבדו את שורשיהם. האם האהבה בין השניים תצליח להתגבר על המכשולים? האם יצליח אוניל לעבור את תהליך הגיור בהצלחה?

מדור "חדש ב-TV" מסכם את כל מה שחדש בערוצי הטלוויזיה, בהתאם לעדכונים המתקבלים מגופי התוכן והשידור. לעיתים נופלות טעויות בשל שינויים בלוחות המשדרים - נשמח אם תעדכנו אותנו לטובת הקוראים. כותב המדור מדרג רק את התכנים בהם צפה, אשר לחלקם אף ניתן למצוא ביקורת רחבה ומפורטת בהקלקת שם הסרט. מעוניינים להצטרף לצוות הכתיבה? צרו קשר !