קפטן אמריקה: מלחמת האזרחים, שיר אחד, חתונה מנייר, אורות בוהקים, דיפאן, הבלתי אפשרי, עין בשמים, הוואי חמש-אפס 6
חדש בטלוויזיה - יום שבת, 14 בינואר, 2017 / שי שגב

13:15 קפטן אמריקה: מלחמת האזרחים | Captain America: Civil War, ערוץ Hot גולד

לפרטים נוספים, ראו יום שישי, 13 בינואר, 2017, בשעה 22:00 בערוץ Yes3

16:30 שיר אחד | Song One, ערוץ Hot דרמה

לפרטים נוספים, ראו יום שבת, 10 באוקטובר, 2015, בשעה 16:35 בערוץ Yes3

22:00 חתונה מנייר | Paper Wedding, ערוץ Yes קולנוע ישראלי


דרמה מרגשת של ניצן גלעדי. בעיירה מדברית קטנה, חגית, צעירה עם לקות שכלית קלה, עובדת במפעל לנייר טואלט וחלומה הגדול ביותר הוא להתחתן. היא גרה עם אימה שרה, גרושה שוויתרה על חייה ונקרעת בין רצונה לגונן על ביתה, לבין רצונה לחיים משל עצמה. חגית שואפת לחיים עצמאיים ומנהלת מערכת יחסים עם בנו של בעל המפעל. היא מסתירה זאת מאמה ומאמינה שיום אחד הם יתחתנו. הודעה על סגירת המפעל מטלטלת את חייהן של חגית ושרה ומעמידה בסכנה את מערכת יחסיה של חגית עם מושא אהבתה. שחקנים
: מורן רוזנבלט, רועי אסף ואסי לוי. ישראל, 2015.

22:00 אורות בוהקים | Bright Lights, ערוץ Hot HBO

לפרטים נוספים, ראו יום ראשון, 08 בינואר, 2017, בשעה 06:00 בערוץ Yes דוקו

22:00 דיפאן | Dheepan, ערוץ Yes3


זוכה פרס דקל הזהב לסרט הטוב ביותר - פסטיבל קאן 2015. הבמאי הצרפתי, ז'אק אודיאר, נוגע בנושא הפליטים באירופה. לוחם מסרי-לנקה חובר לאישה זרה וילדה יתומה, ומתחזה עמם למשפחה. יחד הם נמלטים מהתופת ומגיעים לפרברי פריז. הוא מתחיל לעבוד כשרת בבניין מגורים בשכונת מצוקה והאישה סועדת גבר חולה בבניין הסמוך. במהרה המשפחה מגלה שהיא ברחה מאזור מלחמה אחד, רק כדי למצוא עצמה באזור מלחמה אחר. שחקנים: ג'סותאסן אנטוניתאסן, קאליאסווארי סריניוואסן. צרפת, 2015. מותחן חזק וכואב על ההגירה לאירופה, תוך משחק מצוין וצילום יפהפה. ציון:
 


22:00 הבלתי אפשרי | The Impossible, ערוץ לייפטיים

לפרטים נוספים, ראו יום שבת, 17 בינואר, 2015, בשעה 22:00 בערוץ Hot גולד

22:30 הוואי חמש-אפס 6 | 6 Hawaii Five-0, ערוץ Hot זון


החידוש העדכני לדרמה המשטרתית הקלאסית של רשת CBS חוזרת בעונה שישית. ספוילר - אל הקאסט הקבוע מצטרפים העונה גם מייקל אימפריולי ("הסופרנוס"), טארין מאנינג ("כתום זה השחור החדש"), ג'ולי בנז ("אנג'ל", "דקסטר"), קרול ברנט ("אנני"), המוזיקאי זיגי מארלי (בנו של בוב מארלי) וסונג קאנג ("מהיר ועצבני").

מדור "חדש ב-TV" מסכם את כל מה שחדש בערוצי הטלוויזיה, בהתאם לעדכונים המתקבלים מגופי התוכן והשידור. לעיתים נופלות טעויות בשל שינויים בלוחות המשדרים - נשמח אם תעדכנו אותנו לטובת הקוראים. כותב המדור מדרג רק את התכנים בהם צפה, אשר לחלקם אף ניתן למצוא ביקורת רחבה ומפורטת בהקלקת שם הסרט. מעוניינים להצטרף לצוות הכתיבה? צרו קשר !