משפחת פוסטר 3, הסייף, אחיות סוכר, אהבה בדייט העשירי
חדש בטלוויזיה - יום שלישי, 14 בפברואר, 2017 / שי שגב

20:30 משפחת פוסטר 3 | The Fosters 3, ערוץ Yes דרמה


עונה חדשה לדרמה המשפחתית, המספרת את סיפורה של משפחת פוסטר שבראשה זוג אימהות המגדלות משפחה רב גזעית הכוללת ילדים ביולוגים, מאומצים וילדי אומנה. ספוילר - העונה השלישית נפתחת במהלך הקיץ והמשפחה נאלצת להתמודד עם התוצאות הקשות של פרק סיום העונה השנייה. קאלי, שחזרה לבית משפחת פוסטר ומרגישה בטוחה לראשונה מזה זמן רב, נחושה לבלות קיץ קליל ומהנה, בניסיון להתגבר על ברנדון. ברנדון יוצא ללמוד בתוכנית מוזיקה בה הוא עתיד לפגוש מתחרים רציניים וג'וד וקונור ממשיכים לפתח את מערכת היחסים שלהם, ולנסות להבין מה המשמעות של להיות מתבגרים צעירים שמחפשים אהבה חדשה, וסטף ולנה ממשיכות להתמודד עם האתגרים בזוגיות ובהורות, אך תמיד נחושות לעשות זאת ביחד.

22:00 הסייף | The Fencer, ערוץ Yes3


הסרט היה מועמד לגלובוס הזהב לסרט הזר הטוב ביותר. ייצג את פינלנד באוסקר הזר ואף התברג בשורטליסט של תשעת הסרטים המובילים. בחור המבוקש על ידי משטרו של סטאלין נמלט מהמשטרה החשאית ומגיע לאסטוניה, שם הוא מוצא עבודה כמורה לספורט. למרות קשיי ההתאקלמות הוא מצליח למצוא את דרכו ללב הילדים כשהוא מתחיל להדריך סייף ואף מוביל אותם לתחרות בינלאומית, אבל אז עברו חוזר לרדוף אותו. שחקנים: מארט אבנדי, אורסולה רטספ. במאי: קלאוס הארו. פינלנד / אסטוניה, 2015. הסרט אמנם צפוי, אך יפה, מדויק ומשוחק באלגנטיות. ציון: 


22:00 אחיות סוכר | Sugar Sisters, ערוץ Yes דוקו


הצצה אינטימית אל תעשיית השוגר-דייטינג. סיפורן של שלוש אחיות צעירות, אמליה, האנה וקרוליין שלוקחות חלק בתופעת ה'שוגר-דייטינג' - שירותי ליווי ללא מין, בדרך כלל עם גברים מבוגרים ואמידים, בתמורה לתשלום כספי וקבלת מתנות. קרוליין, בת ה-20, מתקשה לעמוד בתשלומים לאוניברסיטה ונאלצת למצוא דרך להמשיך את לימודיה, אמליה חולמת לעזוב סופסוף את בית הוריה ולא רוצה לעבוד בבתי קפה וחנויות בגדים והאנה, האחות הבכורה בת ה-29, היא פמיניסטית ששולטת במיניות שלה ורוצה לעשות מזה כסף. האם האחיות יוכלו להמשיך ולעמוד מאחורי עמדותיהן הפמיניסטיות, בעודן חיות את חיי העושר כ"שוגר בייבי"? ואיך הן מצליחות להמשיך ולקיים מערכת יחסים זוגית אישית רגילה, כשמוטל עליהן גם לספק את הצרכים של ה'שוגר דאדיז' שלהן? 45 דקות, קנדה, 2016.

22:00 אהבה בדייט העשירי | Love by the 10th Date, ערוץ לייפטיים


קומדיה רומנטית מבית Lifetime. ארבע חברות בשנות ה-30 לחייהן, גבי (מייגן גוד), נל (קלי סטיוארט), בילי (קארי הילסון) ומרגו (קלי רולנד) נמצאות בשלבים שונים של חיפוש אחר אהבה, ומציאת בן זוג. הן עובדות יחד במגזין נחשב ומנסות למצוא את האיזון בין השאיפות המקצועיות לבין בניית מערכת יחסים זוגית. בפיתוי של פרס כספי ובהשראת טור עצות במגזין, מחליטות גבריאל ונל לעשות הכול, כדי למצוא את האחד. הן נאבקות כל אחת בדרכה להגיע לפגישה עשירית. בילי חברתן מתמודדת עם ההחלטה לנהל מערכת יחסים פתוחה, ומרגו הלחוצה מתחילה לצאת עם זמר מפורסם על אף חששותיה הרבים. ארה"ב, 2017.

מדור "חדש ב-TV" מסכם את כל מה שחדש בערוצי הטלוויזיה, בהתאם לעדכונים המתקבלים מגופי התוכן והשידור. לעיתים נופלות טעויות בשל שינויים בלוחות המשדרים - נשמח אם תעדכנו אותנו לטובת הקוראים. כותב המדור מדרג רק את התכנים בהם צפה, אשר לחלקם אף ניתן למצוא ביקורת רחבה ומפורטת בהקלקת שם הסרט. מעוניינים להצטרף לצוות הכתיבה? צרו קשר !