השיטה להפרטת הטבע, אקדמיית החממה 2, אהבה למטר רבוע
חדש בטלוויזיה – יום רביעי, 14 בפברואר, 2018

21:00 השיטה להפרטת הטבע, ערוץ Yes דוקו + Yes VOD


בשנת 2008, גילו תושבים בערבה שמתחם המלונות הגדול בארץ עומד להיבנות בחלק הטבעי הפתוח האחרון בבקעת תמנע. חמישה אזרחים החליטו לצאת למאבק ובמקביל לחקור איך ולמה אושרה התכנית. במהלך שמונה שנות מאבק, התושבים פיצחו וניסחו שיטה ממוסדת ומשומנת להפרטת שטחי טבע נדיר בישראל, זו 'השיטה להפרטת הטבע'. הסרט מתעד תיעוד אישי של שלבי המאבק, על תהפוכותיו הדרמטיות. המאבק, שהחל שלוש שנים לפני פרוץ המחאה החברתית, מסתיים חמש שנים אחריה ונותן זווית נוספת על התהליכים שעברה החברה הישראלית בשנים אלו ותמונה עדכנית על עצמת יחסי ההון-שלטון בישראל. בימוי, צילום, עריכה: יובל פן. ישראל, 2018.

אקדמיית החממה 2 | Greenhouse Academy 2, נטפליקס | Netflix


עונה שנייה ל
סדרת הילדים המקורית של נטפליקס. האח והאחות, אלכס והיילי, איבדו את אמם ועברו לפנימייה יוקרתית, שם הם מוצאים יריבויות, רומנטיקה ותעלומה הקשורה למותה. שחקנים: אריאל מורטמן, פין רוברטס, כריס אוניל. יוצר: גיורא חמיצר.

אהבה למטר רבוע | Love Per Square Foot, נטפליקס | Netflix


עובד ועובדת בבנק, שלא יכולים להרשות לעצמם לקנות בית כל אחד בנפרד, מחליטים להתחתן מטעמי נוחות. שחקנים: ויקי קאושל, אנגירה דאר, אלנקריטה סאהאי. במאי: אנאנד טיווארי.

מדור "חדש ב-TV" מסכם את כל מה שחדש בערוצי הטלוויזיה, בהתאם לעדכונים המתקבלים מגופי התוכן והשידור. לעיתים נופלות טעויות בשל שינויים בלוחות המשדרים - נשמח אם תעדכנו אותנו לטובת הקוראים. כותב המדור מדרג רק את התכנים בהם צפה, אשר לחלקם אף ניתן למצוא ביקורת רחבה ומפורטת בהקלקת שם הסרט. מעוניינים להצטרף לצוות הכתיבה? צרו קשר !