המשימה פלוטו, מהפיכת הסטייקים, העננים של סילס מריה, מחכים לאוגוסט, מבט על – סין, תעשי אותי מלכה 2
חדש בטלוויזיה - יום שלישי, 14 ביולי, 2015 / שי שגב

21:00 המשימה פלוטו | Mission Pluto, ערוץ נשיונל ג'יאוגרפיק


במרחק של 4.8 מיליארד קילומטרים, חללית בגודל של פסנתר כנף מאיצה דרך מערכת השמש החיצונית בכמעט 1,610 קמ"ש לדקה. אחרי כמעט עשור בחלל, לגשושית 'The New Horizons' יהיה רק 86 שניות להשלים את משימתה העיקרית – לגלות את כוכב הלכת פלוטו. שידור מיוחד, בזמן מיוחד זה, יציג לראשונה את תמונות האיכות הראשונות שתצלם הגשושית.

22:00 מהפיכת הסטייקים | The Steak (R)evolution, ערוץ Yes דוקו


היכן תמצאו את הסטייק הטוב ביותר בעולם? במהלך החיפוש אחר נתח הבשר המושלם, מבקר יוצר הסרט - בן למשפחה צרפתית של מגדלי בקר - במסעדת הבשרים פיטר לוגר בניו יורק, בערבות הפמפאס בארגנטינה, בחוות גידול בשר בקר בקובה וביפן ובמסעדות מטבח עילי מכוכבות בצרפת. לצד התענגות על חגיגת הבשרים הקולינרית מעלה הסרט גם שאלות חשובות בנושא חקלאות תעשייתית והאופן בו גדלים בעלי חיים למאכל במשקי חי מודרניים. בימוי: פרנק ריביירה. 130 דקות, צרפת, 2014.

22:00 העננים של סילס מריה | The Clouds of Sils Maria, ערוץ Yes3


השחקנית מריה אנדרס התגלתה לפני שנים כשגילמה בתיאטרון תפקיד של בחורה צעירה אשר רומסת בדרכה למעלה את מעסיקתה המבוגרת. עכשיו היא מקבלת הזדמנות לחזור להצגה שפרסמה אותה, אבל הפעם בתפקיד השני, זה המובס. היא מסכימה בהחלטה רגעית, ואז מגלה כמה קשה להתמודד עם העבר, הקריירה והחיים שחלפו. שחקנים: ז'ולייט בינוש, קריסטן סטיוארט, קלואי מורץ. במאי: אוליבייה אסיאס. צרפת, 2014. משחק נהדר של כל השחקניות בתפקידים הראשיים, אך הסרט איטי, מגושם, עשיר בפרטים ופילוסופי יתר על המידה. ציון: 


22:00 מחכים לאוגוסט | Waiting For August, ערוץ 8


פרס הסרט הדוקומנטרי פסטיבל Hot Docs 2014; פרס הסרט הדוקומנטרי פסטיבל Hot Springs 2014; פרס הסרט הדוקומנטרי פסטיבל אנטנה 2014; פרס הסרט הדוקומנטריAstra Film Festival 2014; פרס הסרט הדוקומנטרי פסטיבל ברגן 2014; פרס הסרט הדוקומנטרי פסטיבל בודפסט 2014; פרס הסרט הדוקומנטרי פסטיבל דוקופסט 2014. התמודדותה מכמירת-הלב של נערה בת 15, שהופכת למטפלת יחידה בששת אחיה הצעירים כשאמם מהגרת למדינה זרה כדי לפרנס את ילדיה, עם מטלות היום יום. ילדותה של ג'ורג'יאנה האלמק נגדעה באחת כשהפכה לאימא מחליפה לששת אחיה הצעירים ברומניה. היא מאלתרת פתרונות לקשיי היום יום, כשההכוונה היחידה שהיא מקבלת היא בשיחות טלפון אקראיות עם אמה. סרט ריאליסטי נוגע ללב על דמיונם של ילדים, המאפשר להם לצלוח מציאות לא קלה. בלגיה, 2014. סרט שקט על שמחת חיים והישרדות, במצב של בלי הורים ובלי כל מסגרת תומכת. ציון: 


22:00 מבט על - סין | China From Above, ערוץ נשיונל ג'יאוגרפיק


בשני פרקים מרהיבים נחקור את סין מלמעלה, בעזרת טכנולוגיות צילום אוויריות, החדשניות ביותר. צילומי האוויר המרתקים בשילוב סיפורים אישיים, יבנו בפנינו תמונה של נופיה המגוונים של סין, של מזג האוויר הקיצוני, ערי הענק והתשתיות המדהימות.

22:45 תעשי אותי מלכה 2 | Kim of Queens 2, ערוץ לייפטיים


קים גראבל, מאמנת תחרויות היופי, עם הפה גדול והלב ענק שבה בעונה חדשה כדי לעשות מייקאובר פיזי ונפשי לילדות ולהפוך אותן למלכות היופי הבאות.

מדור "חדש ב-TV" מסכם את כל מה שחדש בערוצי הטלוויזיה, בהתאם לעדכונים המתקבלים מגופי התוכן והשידור. לעיתים נופלות טעויות בשל שינויים בלוחות המשדרים - נשמח אם תעדכנו אותנו לטובת הקוראים. כותב המדור מדרג רק את התכנים בהם צפה, אשר לחלקם אף ניתן למצוא ביקורת רחבה ומפורטת בהקלקת שם הסרט. מעוניינים להצטרף לצוות הכתיבה? צרו קשר !