מעצבים מיליון דלור, הגבול, פרדס כ"ץ אהובתי, יחידת טראומה
חדש בטלוויזיה - יום רביעי, 14 באוקטובר, 2015 / שי שגב

18:45 מעצבים מיליון דולר | Million Dollars Decorators, ערוץ החיים הטובים


סדרת ריאליטי. מעלליהם של חמישה מעצבי פנים מצליחים מלוס אנג'לס המתמחים בשירות כוכבי על וגם 'סתם' מיליונרים אנונימיים. אין רגע דל בעולמם התוסס והמלחיץ של המעצבים, במיוחד כאשר קריירות שלמות וכסף גדול עומדים על הכף. בין היתר יעמלו המעצבים על בתי מגורים עבור שרון אוסבורן ואוזי אוסבורן ויורשת המיליונים שאנון פאקטור. הסדרה שודרה בשתי עונות בין 2011-2013, סך הכל: 13 פרקים. ציון איי.אם.די.בי.: 6.5/10, טי.וי.קום: 8.8/10

19:30 הגבול | The Border, ערוץ CBS דרמה 


סדרת אקשן הממוקמת בטורונטו, קנדה. בעולם בו קיים פחד תמידי מטרור יש דבר אחד שעליו צריך לגונן: הגבול. הגבול הוא קו ההגנה הבסיסי על כל המשתמע מכך, חדירות מחבלים, הגנה בפני משברים ביטחוניים, פעולות משטרה חוצות גבולות, הגירה לא חוקית, הברחות ועוד. הסדרה עוקבת אחר סוכנים מרשויות שונות המגנים על הגבול. הסדרה שודרה בשלוש עונות בין 2008-2010, סך הכל: 12 פרקים. ציון איי.אם.די.ב.י: 7.1/10, טי.וי.קום: 8.4/10

21:00 פרדס כ"ץ אהובתי | Pardes Katz, My Love, ערוץ Yes דוקו


מסע בעקבות התעלומה המשפחתית בלב השכונה המקוללת. לאחר שגילה שדודו הבכור, ישראל, נעלם לפני 65 שנה משכונת פרדס כ”ץ, חוזר הבמאי ערן ברק אל שכונת משפחתו. כשסבתו של ערן, אסתר אמרוסי הייתה בת 16, היא ובעלה הבהילו את בנם הבכור תכול העיניים לבית-החולים 'מלב"ן' שבשכונה. הם היו אז עולים חדשים מטוניס, כשחזרו לבקר את תינוקם החולה, הם גילו שהוא איננו. אמרו להם שהוא נפטר, אך לא המציאו להם את הגופה כדי להביאה לקבורה. במשרד הפנים תחת השם של ישראל מופיעות צמד מילים: 'ישראל אמרוסי, לא ידוע'. ערן, בן הדור השלישי למשפחה, שב לשכונה כדי למצוא תשובות אצל דודיו האחרים: אצל דודו, גבריאל, שהשתחרר זה עתה מהכלא לאחר שריצה 35 שנה לסירוגין; אצל דוד אריה, ששקוע במחשבות והרהורים על ספת אימו; ואצל דוד אורי שמחפש אהבה ובינתיים אוסף ברזל בעזרת עגלון ברחבי השכונה. המסע הפואטי בעקבות הדוד האבוד מעורר שאלות של זהות, גורל, חלומות ותקוות, בשכונה ישראלית ששמה הפך לסמל לפשע ולנחשלות. בימוי והפקה: ערן ברק. 72 דקות, ישראל, 2015. 

22:25 יחידת טראומה | Life Flight: Trauma Center Houston, ערוץ לייפטיים 


סדרת ריאליטי שעוקבת אחרי צוותי הטראומה, האחיות, הרופאים והמנתחים, המטפלים בחולים המובאים במסוקים למרכז טראומה רפואי ביוסטון. מרכז הטראומה ממוריאל הרמן, נותן את המענה ומספק פינוי רפואי באמצעות מסוקים כבר מעל 36 שנים. הצוותים צריכים לקבל החלטות בין רגע, לבצע ניתוחים מסובכים בבית החולים ולעיתים באוויר, ובעצם לעשות את כל מה שהם יכולים כדי להציל את המטופלים שלהם. הסדרה נותנת הצצה מרתקת לעולם, שבו הגבול בין חיים ומוות הוא דק מאד. 

מדור "חדש ב-TV" מסכם את כל מה שחדש בערוצי הטלוויזיה, בהתאם לעדכונים המתקבלים מגופי התוכן והשידור. לעיתים נופלות טעויות בשל שינויים בלוחות המשדרים - נשמח אם תעדכנו אותנו לטובת הקוראים. כותב המדור מדרג רק את התכנים בהם צפה, אשר לחלקם אף ניתן למצוא ביקורת רחבה ומפורטת בהקלקת שם הסרט. מעוניינים להצטרף לצוות הכתיבה? צרו קשר !