הקיסר הראשון של סין, זרע של ויקינגים, הסודות של דה וינצ'י 2
יום חמישי, 15 בינואר 2015 / שי שגב 

21:45 הקיסר הראשון של סין 1 | (China's First Emperor (Part 1, ערוץ ההיסטוריה HD

הקיסר הראשון של סין - הסרט המלא


תכנית המשחזרת את ימי האימפריה הסינית הראשונה, תחת שלטון הקיסר, צ'ין שה חואנג, מנהיג צבאי ושליט חסר רחמים. כמו כן, מומחים לסין בוחנים את ההתפתחויות הטכנולוגיות והחברתיות המדהימות שידעה האימפריה. ארה"ב, 2008. פרק 1 מתוך 2.

22:00 זרע של ויקינגים | The Vikings Are Coming, ערוץ Yes דוקו


רוצָה לעשות תינוק בלי גבר? מומלץ לבקר בדנמרק, שהופכת ליעד מועדף לתיירות ההפריות במסגרת היסטריית הילודה העולמית. חברת סיירוס אינטרנשיונל, בנק הזרע הגדול בעולם, שולח מנות זרע ליותר מ-70 מדינות עם הסלוגן 'מזל טוב! זה ויקינגי'. הבמאית סו בורן ("ג'יג: בקצב אירי") עוקבת אחר 4 נשים שמנסות להיכנס להריון תוך שימוש בזרע דני, ופוגשת גם את המנכ"ל של סיירוס ואפילו כמה מהחתיכים הויקינגים שתרמו את זרעם. בימוי: סו בורן. 60 דקות, אנגליה, 2014.

22:50 הסודות של דה וינצ'י 2 | Da Vinci's Demons 2, ערוץ Yes Oh


עונה חדשה להפקת הדגל של רשת Starz ("ספרטקוס", "בוס") האמריקנית, המופקת בשיתוף פעולה עם ה-BBC. ספוילר - בפתיחת העונה החדשה, משפחת פאצי תוקפת ומשאירה את גורל פירנצה בידיו של לאונרדו. לאחר השבת העיר המכותרת על כנה, חיפושיו של לאונרדו מובילים אותו את מעבר לאוקיינוס האטלנטי, ללא מפה כמובן. כשהוא מגיע אל 'הכספת של גן העדן' האגדית, הוא מופתע לגלות, שגם אימו ניסתה בשעתה למצוא את 'ספר העלים'. בזמן שהוא נעדר, משפחת מדיצ'י עושה כל שביכולתה לבסס את מעמדה ובשובו, לאונרדו מוצא את הדוכס פדריקו, שולט ביד ברזל בנתיניו. וחדשות רעות נוספות נראות באופק, כשצי אוניות מלחמה עותומאניות קרב, ואיטליה כולה מתכוננת למלחמה.

מדור "חדש ב-TV" מסכם את כל מה שחדש בערוצי הטלוויזיה, בהתאם לעדכונים המתקבלים מגופי התוכן והשידור. לעיתים נופלות טעויות בשל שינויים בלוחות המשדרים - נשמח אם תעדכנו אותנו לטובת הקוראים. כותב המדור מדרג רק את התכנים בהם צפה, אשר לחלקם אף ניתן למצוא ביקורת רחבה ומפורטת בהקלקת שם הסרט. מעוניינים להצטרף לצוות הכתיבה? צרו קשר !