רחוב ג'אמפ 22, מעריץ אובססיבי, זעם ותהילה, לפני השינה
חדש בטלוויזיה - יום שישי, 15 במאי, 2015 / שי שגב

22:00 רחוב ג'אמפ 22 | 22 Jump Street, ערוץ Yes2 + Hot גולד


סרט ההמשך ללהיט המפתיע מ-2012, המבוסס על סדרת הטלוויזיה המצליחה עם ג'וני דפ. השוטרים הצעירים ונלהבים שמידט וג'נקו מקבלים משימה חדשה. בניגוד לסרט הקודם בו הם נשלחו לעצור סוחר סמים בתיכון, הפעם הם יוצאים למשימה חשאית לעצור סוחר סמים בקולג'. השניים מתחזים לסטודנטים ונכנסים לעולם הסמים והמסיבות הפרועות של המעונות, שם הם מגלים שהמשימה קשה בהרבה ממה שחשבו, וגם החברות ביניהם עומדת במבחן. שחקנים: צ'נינג טייטום, ג'ונה היל, אייס קיוב, וויאט ראסל ("קר ביולי"), ג'יליאן בל. במאים: פיל לורד וכריס מילר. ארה"ב, 2014. 
הסרט מלגלג על עצמו לעתים קרובות כל כך, שזה כמעט שובר את צלעות הבטן מרוב צחוק בזמן כותרות הסיום הגאוניות, שלוקחות את הביטול העצמי לרמה הגבוהה ביותר. ציון: 

22:00 מעריץ אובססיבי | Popfan, ערוץ לייפטיים


דרמת מתח. כוכבת פופ צעירה שמחפשת להמציא את עצמה מחדש יוצאת לטיול ומכוניתה נתקעת בזמן סופה. צעיר מציל אותה ולוקח אותה להתאושש במגדלור מרוחק. לאט, לאט היא מבינה שהיא תקועה לבד עם מעריץ אובססיבי ולא יציב. שחקנים: צ'לסי קיין סטאוב ("ג'ונאס") ונולן ג'רארד פאנק ("‎("Glee", "Awkward.

22:00 זעם ותהילה | Rage and Glory, ערוץ הקולנוע הישראלי


דרמה. אדי, מלוחמי מחתרת לח"י, מתכנן פעולה נגד הבריטים. רגע לפני מותו הוא שולח את נוח, נשוי טרי, חזרה הביתה, ובכך מונע את מותו. שחקנים: ג'וליאנו מר, רוני פינקוביץ'. במאי: אבי נשר. ישראל, 1984.

22:00 לפני השינה | Before I Go To Sleep, ערוץ Yes4


מותחן. בעקבות תאונת דרכים טראומטית, סופרת מתעוררת בכל יום ללא זיכרון מעברה. יום אחד, בעקבות יומן אותו היא החלה לנהל בעצתו של הרופא שלה, היא מגלה פרט חשוד, הגורם לה לפקפק בכל האנשים שסובבים אותה. בהדרגה נחשפים עוד ועוד פרטים על בעלה, על חייה ועל התאונה. שחקנים: ניקול קידמן, קולין פירת', מארק סטרונג. במאי: רואן ג'ופה. ארה"ב/בריטניה, 2014. מותחן קלישאתי וצפוי, אם כי מסוגנן ומשוחק היטב. ציון: 

מדור "חדש ב-TV" מסכם את כל מה שחדש בערוצי הטלוויזיה, בהתאם לעדכונים המתקבלים מגופי התוכן והשידור. לעיתים נופלות טעויות בשל שינויים בלוחות המשדרים - נשמח אם תעדכנו אותנו לטובת הקוראים. כותב המדור מדרג רק את התכנים בהם צפה, אשר לחלקם אף ניתן למצוא ביקורת רחבה ומפורטת בהקלקת שם הסרט. מעוניינים להצטרף לצוות הכתיבה? צרו קשר !