חברים על הכוונת: להפחיד את הדוב, לתפוס את קלסי, משברים בע"מ
חדש בטלוויזיה – יום שבת, 15 באוקטובר, 2016 / שי שגב

10:00 חברים על הכוונת: להפחיד את הדוב | Open Season: Scared Silly, ערוץ Yes5


החברים האהובים חוזרים להרפתקה קומית חדשה, והפעם: האגדה המספרת על איש-זאב שחי ביער. בוג, דוב הגריזלי החביב מבוהל מהרעיון ומסרב לצאת לקמפינג המסורתי עם חבריו, עד שיידע בוודאות כי האיש-זאב אינו שם. זו הזדמנות נהדרת עבור חבריו להתאגד לעזור לו להתמודד עם פחדיו, כדי שיוכלו להמשיך ליהנות ביחד. במאי: דייויד פיס. ארה"ב, 2015. לסרט ההמשך היו כוונות טובות והנפשה סבירה, אך ההומור ברמה של גן טרום טרום חובה. ציון: 


16:00 לתפוס את קלסי | Catching Kelce, ערוץ !E 


כוכב ליגת ה-NFL, טרוויס קלסי, הולך על תכנית פעולה שונה לחלוטין, כשזה מגיע לספורט הרומנטי. 50 רווקות מבוקשות, ביניהן בנות אצולת ספורט, כוכבות מדיה חברתית, דוגמניות, יזמיות, ואקסיות של ספורטאים מפורסמים, הגיעו מ-50 מדינות בארצות הברית כדי להתחרות על ליבו של ספורטאי הצמרת החתיך, המצחיק והשרמנטי. כדי לעזור לו בבחירה הקשה, טרוויס גייס לקבוצתו את אחיו, ג'ייסון קלסי, גם הוא שחקן פוטבול מקצועי, ואת מנהלו הוותיק, אהרון אאנס. קלסי יאלץ לצמצם את מאגר הרווקות שלו בצורה דראסטית, מ-50 ל-20 בלבד, עוד לפני שכולם ייכנסו לגור יחד באחוזה מפוארת בלוס אנג'לס. בכל פרק תיבחר ברת מזל אחת, שתצא עם קלסי לדייט קבוצתי. רק שהמלכוד הוא שעליה יהיה לבחור אסטרטגית, מיהן המתמודדות הנוספות שיצטרפו לקבוצה. בסופו של כל דייט כזה, טרוויס יבחר אחת מהן לדייט VIP. הדילמה תמיד תהיה האם לבחור בחברותייך, או שאולי עדיף לבחור במתמודדות היותר חלשות, שלא יסכנו את מעמדה בדייט. גבולות ייחצו וחברויות חדשות יעמדו למבחן, כשהבנות יאלצו לקבוע מי תקבל עוד זמן איכות עם כוכב הפוטבול המשעשע. בסוף כל פרק, טרוויס וקבוצת הבנים יאלצו להדיח חלק מהבנות ולשלוח אותן חזרה למדינות מהן הגיעו.

22:00 משברים בע"מ | Our Brand Is Crisis, ערוץ Yes4

לפרטים נוספים, ראו יום שני, 10 באוקטובר, 2016, בשעה 22:00 בערוץ Hot גולד

מדור "חדש ב-TV" מסכם את כל מה שחדש בערוצי הטלוויזיה, בהתאם לעדכונים המתקבלים מגופי התוכן והשידור. לעיתים נופלות טעויות בשל שינויים בלוחות המשדרים - נשמח אם תעדכנו אותנו לטובת הקוראים. כותב המדור מדרג רק את התכנים בהם צפה, אשר לחלקם אף ניתן למצוא ביקורת רחבה ומפורטת בהקלקת שם הסרט. מעוניינים להצטרף לצוות הכתיבה? צרו קשר !