גאליס 6, מיס ג'ולי, סקס סמים ורוקנרול, המתנקש
חדש בטלוויזיה – יום שלישי, 15 בדצמבר, 2015 / שי שגב

14:30 גאליס 6, ערוץ הילדים


הכוכבים הוותיקים שבים לביקור במחנה. ספוילר - את השנה שחלפה העבירו יונתן ודני במקסיקו, כשהם מנהלים את בית הארחה. לראשונה בחייו יונתן מרגיש שמצא את מקומו. דני לעומתו, מרגישה שיש שאלה שמטרידה אותה ולא מפסיקה לנקר בה - מה תפקידה וגורלה? התשובות יתגלו בהרפתקה מסחררת בה יבינו יונתן ודני מיהם באמת. בינתיים במחנה גאליס חניכי אולימפוס מגיעים לשנה האחרונה שלהם במחנה ומצפה להם הפתעה - לרגל שנתם האחרונה כילדי המחנה, במקום חניכים חדשים כמו בכל קיץ, מחכים להם השנה חניכים שהם מכירים טוב מאוד וביחד הם יוצרים את צוות אולימפוס המקורי באמת. החזרה המרגשת של חניכי העונה הראשונה פותחת חשבונות ישנים, אהבות ישנות ורגעים בלתי נשכחים. העניינים מתחילים להסתבך דווקא כשבפניהם ניצבת תחרות קשה במיוחד מול מחנה 'עתידים', החדשני שמהווה איום על המשך קיומו של מחנה גאליס.

22:00 מיס ג'ולי | Miss Julie, ערוץ Yes3


משחקי שליטה, תלות, סקס ואהבה, כולם נמצאים בעיבוד החדש והמרשים של הבמאית / שחקנית ליב אולמן למחזהו המפורסם של אוגוסט סטרינדברג, במרכזו בתו הכוחנית של אריסטוקרט, המבקשת מהסייס של האחוזה לפתות אותה, ושואבת את שניהם למחול שדים של משחקים אסורים ומסוכנים, עד שמישהו מהם ישבר. שחקנים: ג'סיקה צ'סטיין, קולין פארל, סמנתה מורטון. נורבגיה, 2014. הסרט התיאטרלי שם את כל הקלפים על השחקנים, ולא מותיר כלל מרווח לאפקט הקולנועי או לאיכויות הבמאית. ציון:
 


22:30 סקס, סמים ורוקנרול | Sex&Drugs&Rock&Roll, ערוץ Yes Oh


קומדיה חדשה מבית היוצר של דניס לירי ובכיכובו, עבור רשת FX. ג'וני רוק (לירי), הזמר הראשי של The Heathens, להקת רוק מצליחה מסוף שנות ה-80, שהתפרקה אחרי הוצאת תקליט אחד בלבד, בעיקר בגלל סגנון חייו הראוותני והמוגזם, מנסה לחזור לסצנת המוזיקה, 25 שנים לאחר מכן. הוא מקבל הזדמנות שנייה כשביתו המנוכרת ג'יג'י (אליזבת גיליאס) עוברת לניו יורק כדי לנסות את מזלה כמוזיקאית. היא מעלה בפניו הצעה: ג'וני יאחד את הלהקה, ג'יג'י תחליף אותו בתור זמרת ראשית, הם ישנו את שם הלהקה, ובתמורה, הוא יישאר כותב השירים הראשי ומנטור לביתו. רוק חווה את האתגר שבלהיות כוכב רוק מזדקן בנוף המוזיקלי העכשווי, העמוס בהיפ הופ ובפופ, וגם בתחושה החדשה הנלווית לזה שאכפת לו ממישהו פרט לעצמו, עכשיו כשג'יג'י חזרה לחייו. חברו הטוב של רוק הוא 'פלאש' (ג'ון קורבט, "סקס והעיר הגדולה"), הגיטריסט של הלהקה בעבר, ובימים אלו, גיטריסט בהופעותיה של לא אחרת מאשר ליידי גאגא. ציון איי.אם.די.בי.: 7.2/10, מטה-קריטיק: 60/100, עגבניות רקובות: 59%/100%

23:35 המתנקש | A Good Man, ערוץ MGM


פעולה. סוכן של היחידות המיוחדות שירד למחתרת עוזר לחבר ותיק שאחיותיו נחטפות על ידי המאפיה הרוסית. השניים יוצאים למאבק באנשי המאפיה, כמו גם במר צ'אן המסתורי. עם: סטיבן סיגל. במאי: קני וקסמן. ארה"ב, 2014.

מדור "חדש ב-TV" מסכם את כל מה שחדש בערוצי הטלוויזיה, בהתאם לעדכונים המתקבלים מגופי התוכן והשידור. לעיתים נופלות טעויות בשל שינויים בלוחות המשדרים - נשמח אם תעדכנו אותנו לטובת הקוראים. כותב המדור מדרג רק את התכנים בהם צפה, אשר לחלקם אף ניתן למצוא ביקורת רחבה ומפורטת בהקלקת שם הסרט. מעוניינים להצטרף לצוות הכתיבה? צרו קשר !