הבית הלבן הסודי, הסמים של היטלר, מועדון קרב האוכל של ג'ימי וג'ימי
יום שני, 16 בפברואר, 2015 / שי שגב

20:30 הבית הלבן הסודי | The Hidden White House, ערוץ ההיסטוריה


ספיישל המעניק לצופים הצצה נדירה ביותר אל הבית הלבן, כפי שלא נחשף לעיני הציבור - עד עתה. במהלך התכנית, פרטים מרתקים על משכן נשיאי ארה"ב לדורותיהם: ממערכות בונקרים ותעלות סודיות, דרך דרכי אבטחה מתוחכמות, ועד לגילוי המקום המדויק בו הנשיא עובד וישן. בתעודה מתראיינים עובדים רבים לשעבר בשדרות פנסילבניה 1600 (כתובת הבית הלבן בוושינגטון), המשתפים את הצופים בחוויותיהם האישיות מהמגורים בו, לרבות ארי פליישר – דובר הבית הלבן תחת ממשל הנשיא ג'ורג' וו. בוש (הבן).

22:00 הסמים של היטלר | Hitler the Junkie, ערוץ נשיונל ג'יאוגרפיק


קוקאין. ספיד. מת'. סמי הרגעה. טסטוסטרון. אופיואיד. זרע של פר. צואת איכר בולגרי. צירוף חומרים מוזר אומנם, אך אלו הם רק כמה מ-82 הסמים והתרופות שצרך היטלר במהלך 12 שנות שלטונו. תוכנית זו עוקבת אחר התמכרויותיו, ובוחנת כיצד צריכת הסמים השפיעה על ההתנהגות שלו.

22:00 מועדון קרב האוכל של ג'יימי וג'ימי | Jamie & Jimmy's Food Fight Club, ערוץ 8 (הוט)


השף העירום - ג'יימי אוליבר וחבר ילדותו, ג'ימי דוהרטי, לקחו על עצמם משימה חשובה – להראות לעולם שהאוכל הבריטי אינו חסר טעם כמו שחושבים, שהבישול הבריטי עבר מהפכה של ממש בשנים האחרונות ומגיע לו את המקום והכבוד הראוי בזירת המזון העולמית. בתפריט: תבשילים טעימים של ג'יימי, עובדות מעניינות מפי ג'ימי והרבה צחוקים עם החברים המיוחדים שקופצים לבקר, כולל גווינת' פאלטרו, אלן קאר, גארי בארלו, ג'ונתן רוס ועוד. בריטניה, 2012, 8 פרקים.

מדור "חדש ב-TV" מסכם את כל מה שחדש בערוצי הטלוויזיה, בהתאם לעדכונים המתקבלים מגופי התוכן והשידור. לעיתים נופלות טעויות בשל שינויים בלוחות המשדרים - נשמח אם תעדכנו אותנו לטובת הקוראים. כותב המדור מדרג רק את התכנים בהם צפה, אשר לחלקם אף ניתן למצוא ביקורת רחבה ומפורטת בהקלקת שם הסרט. מעוניינים להצטרף לצוות הכתיבה? צרו קשר !