בית המזימות, חמים וטעים, חדשים בשכונה, אנטמן והצרעה, דלת ירוקה, הממלכה האחרונה 2
חדש בטלוויזיה – יום שבת, 16 במרץ, 2019 / שי שגב

בית המזימות | Crooked House, ערוץ Cinema Time 


21:15 חדשים בשכונה | The Neighborhood, ערוץ Yes Comedy + ערוץ Yes VOD


קומדיה בכיכובם של מקס גרינפילד ("הבחורה החדשה") ו-סדריק דה אינטרטיינר, על מה שקורה כשהבחור הכי חברותי עובר לגור עם משפחתו בשכונה בלוס אנג'לס שבה לא כולם נראים כמוהו או מעריכים את החברותיות שלו. דייב ג'ונסון הוא גבר בעל מזג טוב, מגשר מקצועי שאשתו ג'מה מתחילה את עבודתה החדשה כמנהלת בית ספר והם עוברים ממישיגן ללוס אנג'לס ולא מוטרדים בכלל מכך שבית חלומותיהם ממוקם בלב שכונה השונה לחלוטין מהעיר הקטנה ממנה באו. השכן הדעתן שלהם בבית לידם, קלווין באטלר, חשדן כלפי שכניו החדשים ובטוח שיפריעו לתרבות ולהווי של השכונה, אך אשתו האדיבה טינה מחליטה לקבל את השכנים החדשים בסבר פנים יפות. דייב מבין שיהיה קשה להתאים את עצמו לקהילה, אבל אם ימצא דרך לתקשר עם קלווין יש להם סיכוי מצוין להפוך את השכונה החדשה לביתם.

22:00 
אנטמן והצרעה | Ant-Man and the Wasp, ערוץ Yes2

לפרטים נוספים, ראו יום שישי, 08 במרץ, 2019, בערוץ Yes VOD 

דלת ירוקה | Green Door, נטפליקס | Netflix


סדרת מתח סינית. פסיכולוג שמתמודד עם השדים הפנימיים שלו חוזר מארצות הברית ומקים קליניקה בטאיוואן. מטופלים ואירועים מוזרים שופכים אור על עברו אפוף המסתורין.

הממלכה האחרונה 2 | 2 The Last Kingdom, נטפליקס | Netflix


עונה שנייה לסדרה התקופתית הבריטית. כשאלפרד הגדול מגן על ממלכתו מפני פולשים נורבגיים – אות'רד, שנולד סקסוני אך גדל בקרב ויקינגים – מבקש לתבוע את זכות אבותיו.

מדור "חדש ב-TV" מסכם את כל מה שחדש בערוצי הטלוויזיה, בהתאם לעדכונים המתקבלים מגופי התוכן והשידור. לעיתים נופלות טעויות בשל שינויים בלוחות המשדרים - נשמח אם תעדכנו אותנו לטובת הקוראים. כותב המדור מדרג רק את התכנים בהם צפה, אשר לחלקם אף ניתן למצוא ביקורת רחבה ומפורטת בהקלקת שם הסרט. מעוניינים להצטרף לצוות הכתיבה? צרו קשר !